Extra Liftingas (fermentinė veido kaukė)

Reguliariais pratimai švelnius apatinius veido raumenis galima padaryti tvirtesnius ir stiprinti, kaip ir bet kurį kitą organizmo raumenį. Tačiau norint pasiekti ir išlaikyti rezultatus pratimus būtina daryti kasdien,o pratimai yra varginantys. Tačiau šiame skubančiame pasaulyje daugelis žmonių tiesiog neturi tiek daug laiko. Grožio procedūrose naudojama elektros stimuliacija veido stangrinimo aparatais suteikia tik 20 % rezultatą. Šios metodikos tyrimai parodė, kad kasdienės procedūros, naudojant konkrečią mikrosrovę, 20 % padidins raumens apimtį, tačiau rezultatui išlaikyti būtina tai daryti kiekvieną dieną. Neseniai pastebėta, kad kai kurie mikrosrovių bangų ilgiai pikoformatu gali suteikti veido raumenims impulsą, prabudimo tipo stimuliaciją, kuri nuteikia raumenų audinius į daugiau išreikštą apimties padidėjimą dėl specialių fermentinių procedūrų. Remiantis šiuo atradimu atsirado procedūra – raumenų bandingas.

Kaip veikia ši procedūra? 

Veido raumenų susitraukimas, naudojant specialias fermentines procedūras, suteikiamas kur kas natūralesnį ilgalaikis efektas, nes raumenys priešindamiesi treniruojasi. Šis fenomenas taip pat žinomas kaip izometriniai pratimai. Vykstant natūraliai raumens reakcijai, asinchroniškai suaktyvėja motoneuronai, raumenims švelniai susitraukiant. Kuo daugiau neuronų įtraukta – tuo labiau padidėja raumenų jėga. Ant odos tepant storas ištisines fermentų juostas – sluoksnius nuo vieno motokontrolinio taško projekcijos iki kito, raumenys stiprinami. Dauguma, veido, kaklo ir iškirptės srities raumenų yra lateraliniai, horizontalūs arba vertikalūs. Su jais galima dirbti, prognozuojant rezultatus.  Specialius fermentų mišinius užtepus ant trapecijos raumens viršutinės dalies, šie tiek žemiau pečių linijos galinio paviršiaus ir storu sluoksniu ant platizmos, galima ilgam laikui patempti odą dėl poodinių raumenų.

Esant dvigubam smakrui arba veido ovalo deformacijai, rekomenduojamas dvigubas fermentinis poveikis, naudojant pseudošilumos (cheminės šilumos) faktorių ir siekiant sustiprinti fermentų veikimą. Termogenezė gerai veikia kaklo sritį, jo priekinį paviršių. Šiuo momentu vyksta kūrimas termioninio dieninio kremo, kuriame daug odą patempiančių elementų. Kremas bus puiki naminė priemonė, padėsianti išsaugoti šių procedūrų efektą. Raumenų bandingas – lengvai nemaloni procedūra, nes pacientas net 45 minutes yra veikiamas pulsuojančių susitraukimų.  Vis dėlto, kai klientas mato rezultatą ir po procedūros „patempus“ audinius, paprastai jis greitai užmiršta trumpalaikį diskomfortą.

Kam reikalinga ši procedūra?

Ši procedūra yra skirta pakelti ir sustangrinti pavargusius, nukarusius veido raumenis siunčiant gilius, susitraukimo signalus į poodinį kaklo raumenį, kurie sklinda nuo kaklo pagrindo užpakalinės dalies, raumenų po žandikaulio linija ir grįžta per nosies ir lūpų raumenis burnos šonuose. Iš esmės atliekant šią nepaprastą procedūrą gali būti pasyviai sutraukiami ir suspaudžiami bet kurie iš penkiasdešimt septynių veido raumenų, išskyrus viršutinius žiedinius burnos ir apatinius žiedinius vokų raumenis. Iš pradžių turime įvertinti, kas vyksta odai senstant arba silpstant.

 • Prasta cirkuliacija ir limfos nutekėjimas, dėl to sumažėja struktūros vientisumas, susilpnėja kapiliarai jie tampa trapūs ir sumažėja odos tankumas.
 • Sumažėja kolageno gamyba, pablogėja odos struktūros ir sinergiją sudarančios sistemos ir oda pradeda nukarti.
 • Fermentų veikla tampa mažiau intensyvi, lėtėja ląstelių dalijimasis.
 • Tampa aiškiai matomas aktininės keratozės ir aplinkos poveikis.

Ką daro ši procedūra?

 • Svarbiausi audiniai sustiprėja ir sustiprina kapiliarų tinklą bei visas giliau esančias struktūras, taip pat atkuriama optimali odos veikla.
 • Sukuria plazmos efektą, audiniai prisotinami deguonimi.
 • Sukelia pasyvius raumenų susitraukimus, stimuliuojant raumenų atsinaujinimą tam tikrose srityse.
 • Stimuliuoja kolageno gamybą – tikrąją odos jėgą.
 • Skatina fermentų veiklą audiniuose.
 • Tai geriausia ir veiksmingai senėjimą stabdanti priemonė.

Kaip vyksta visa procedūra?

Procedūros metu Jums:

 • Bus atliekamas veido valymas;
 • Naudojama triguba veido kaukė liftingui.

Procedūros eiga:

 • Veido valymas su kosmetika Deep Pore Cleanser;
 • Kaukės Enzyme Masque, aktyvizuota Aqua D Herd uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Kaukės Banding Enzyme Masque uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Kaukės Enzyme Masque, aktyvizuota Aqua D Herd uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Po 45 min. nuplausime veido kaukes;
 • Veido odą atgaivinsime kremais „Beta Gel“, „Herb and Mineral Spray plus“, „Biogen C Creme Plus“;
 • Kad antakiai atrodytų išraiškingiau panaudosime Fine Line arba Eye Tone kosmetiką.

Pojūčiai procedūros metu:

 • Niežėjimas;
 • Fermentų kaukė priglunda labai glaudžiai ir pulsuoja. Kai kuriems klientams fermentų terapija gali pasirodyti nemaloni, pavyzdžiui, jie gali mėginti sėstis, jaustis nepatogiai, tačiau jeigu siekiate apčiuopiamų rezultatų ir norite tonizuoti raumenis, reikia daryti tai, kas kartais gali atrodyti ne itin malonu. Tai pasakytina ir apie fermentus – rezultatai gerokai pranoksta nepatogumo jausmą. Jeigu klientui paaiškinsite, kokia naudinga gali būti fermentų terapija, jis išmoks atsipalaiduoti ir užsimerkti.

Procedūros metu naudojamos priemonės?

“Enzyme masque” #1  Sudėtis “Enzyme Masque” Nr. 1 – tai tai specialių, informaciją perduodančių fermentų mišinys, kuris pagerina odos funkcijas ir sustiprina gilesnes jos struktūras. Įsivaizduokite, kad oda – tai gamykla. Jeigu gamyklos darbo lygis nėra optimalus, galutinis rezultatas nebus geriausios kokybės. Kaip ir gamykla, oda turi gerai, kad paviršiuje matomas odos sluoksnis būtų geriausios kokybės. Fermentų terapija užtikrina optimalią odos funkciją. Veikimas

 • Hidrolizuoja susikaupusias negyvas perteklines ląsteles, paverdamas jas silpna rūgštimi ir išplaudamas iš odos.
 • Atvirkštinio osmoso metu išvalomos ląstelės viduje ir aplink ją esančios ląstelinės nuosėdos, įskaitant toksinus, oksiduotas atliekas ir laisvuosius radikalus.
 • Stangrina odą.
 • Stimuliuoja amino rūgščių proliną, gliciną ir liziną sudaryti kolageną.
 • Sukuria plazmos efektą kraujo ir limfos cirkuliacijai ir taip padidina aprūpinimą deguonimi, pagerina ląstelių metabolizmą ir imunines funkcijas.

“Enzyme masque” Nr.2 (raumenų stimuliatorius) Šis produktas stimuliuoja motorinius veido valdymo taškus šoninių, horizontalių ir vertikalių raumenų pradžioje ir gale, sukeldama pojūčius poodiniuose audiniuose, kurie veikia gilesnius silpnus veido raumenis, sistemingai tonizuojant poodinę sritį. Procedūra gali traumuoti klientą, nes visos procedūros metu veido raumenys susitraukinėja. Dėl cheminio poveikio raumenys pulsuoja, atlikdami pasyvius judesius. Pagyvenusiems ar vyresnio amžiaus žmonėms, kurių veidas r kaklas vienodai nukarę visose srityse geriausių rezultatų pasiekiama pirmojo apsilankymo metu visą veidą ir kaklą tepant “Enzyme Masque” Nr. 1 ir apsilankius antrą kartą – “Enzyme Masque” Nr. 2 ir Nr. 3. taip du ar tris męnesius visą laiką turi būti kaitaliojamos “Enzyme Masque” Nr. 1 ir “Enzyme Masque” Nr. 2 ir 3. 

Aktyvi “Enzyme Masque” Nr. 2 sudėtis

 • Simuliuoja raumenis, stangrina odą ir stiprina audinius.
 • Gera tinka kovojant su vidiniu / biologiniu ir išoriniu senėjimu, rožine, kraujagyslių ir imunines sistemos sutrikimais ir siekiant paveikti uždegimo susilpnintą odą.

Trukmė: 1,5 val. Kaina: 65-70 €