Imtymių zonų jauninimas

Su amžiumi tenka susidurti ne tik su išoriniais, bet ir su vidiniais pokyčiais. Vienus jaučiame, kitų nepastebime, tačiau pokyčiai imtymiose vietose, neretai lieka asmenine paslaptimi ir labai įtakoja gyvenimo kokybę. Dėl nepatogumo apie tai kalbėti, nemaža dalis moterų kenčia dėl nevisaverčio imtymaus gyvenimo ir nepasitikėjimo savimi ištisus metus ar net dešimtmečiusBet mokslo ir medicinos pažanga sukūrė greitą ir efektyvų sprendimą - vaginalinį jauninimą su Exilis Ultra Femme 360 .

Kas tas Exilis Ultra Femme 360? 

Vaginalinis jauninimas su Exilis Ultra Femme 360 ​ tai nechirurginio, visiškai neskausmingo ir saugaus vaginalinio jauninimo procedūra. Šioje procedūroje naudojamas Exilis Ultra Femme 360 aparatas apjungia du technologijos ir medicinos laimėjimus - tai ultragarsą ir radijo bangas, kurios specialios galvutės pagalba sustiprina kraujotaką, kolageno ir elastino gamybą makštyje, lytinėse lūpose ir tarpvietėje. Per pastaruosius metus šis metodas tapo populiaresnis dėl to, kad yra neinvaziškas, nesukelia nepageidaujamų reiškinių, o rezultatai pasiekiami labai greitai. Veikimo principas pagrįstas gydomų audinių temperatūros didinimu biologiniams pokyčiams pasiekti. Radijo dažniu generuojama šiluma stimuliuoja kolageno, elastino ir kitų medžiagų audinių matricą ir keičia kolageno spiralinę struktūrą. Šis procedūra ypatingai efektyviai gydo įvairias  problemas susijusias su vaginaliniu gimdymu, natūraliu senėjimo procesu, įgimtais veiksniais ir chirurgine intervencija.

Kam reikalinga ši procedūra?

Vaginalinis gimdymas, natūralus senėjimo procesas, įgimti veiksniai ir chirurginės intervencijos yra pagrindinės vulvos-makšties sienelių nusileidimo priežastys, kurias lemia kolageno ir elastino skaidulų pokyčiai. Dėl to makšties sienelės pasidaro silpnos ir praranda lankstumą. Dėl šios priežasties moterims gali pasireikšti nejautrumas, makšties sausumas, laisvumas ir įtampos šlapimo nelaikymas — nevalingas šlapinimasis. Todėl ši procedūra yra skirta visoms moterims, kurios susiduria gimdymo, menopauzės ar senėjimo sukeliamomis problemomis.

Ką daro ši procedūra?

Ši procedūra yra atliekama gydytojos ginekologės, kuri aparato pagalba veikia probleminę vietą - makšties sieneles. Procedūros metu aparato skleidžiamas kaitinimas ir vėsinimas užtikrina, kad aparato skleidžiamos bangos pasiektų visus net ir skirtingose gyliuose esančius odos audinius. Bangų stiprumo ir intensyvumo reguliavimas užtikrina visiškai saugų jo pritaikymą. Aparato pagalba makšties sieneles veikiančios ultragarso ir radijo bangos ypatingai suaktyvina kraujotaką ir kolageno gamybą, o tai yra natūralūs žmogaus organizmo procesai, kurie nyksta ir silpnėja su metais.

Kaip vyksta visa procedūra?

Jūs būsite patogiai įsitaisiusi ant terapinio stalo, o procedūros intensyvumą parinks ir atliks gydytoja ginekologė, įvertinusi esamą situaciją. Procedūros metu, gydomoje zonoje, jausite tik malonią ir komfortišką šilumą. Po procedūros nėra jokio gijimo laikotarpio, todėl iš karto galėsite toliau gyventi įprastą gyvenimą - eiti į darbą, baseiną ar mylėtis.

Mokslinis bandyminis tyrimas

Dr. Shel Wellness & Medical Spa buvo atliktas bandomasis tyrimas su 27 pacientėmis susidūrusiomis su makšties sienelių nusileidimu sukeltomis problemomis. Dvidešimt septynios moterys (vidutinis metų amžius 44,78 ± 10,04), kenčiančios nuo lengvo ar vidutinio sunkumo šlapimo nelaikymo ir makšties sienelių nusileidimo, buvo gydomos monopoliniu radijo dažnio prietaisu Exilis Ultra Femme 360. Gydymo kursą sudarė trys sesijos, viena procedūra kartą per savaitę. Kiekvienos sesijos metu buvo taikomas intravaginalinis gydymas, po kurio buvo gydomos lytinės lūpos ir tarpvietė.

Rezultatai: Praėjus 1 mėnesiui, iš šešiolikos tiriamųjų net 54 % pranešė apie sumažėjusį nutekėjusio šlapimo kiekį, 56 % tiriamųjų visiškai nebesiskundė šlapimo nelaikymu. Po mėnesio net 24 tiriamosios (88,9 %) pranešė, kad jaučia žymų pagerėjimą ir teigiamus pokyčius intymiame gyvenime. Nebuvo pastebėta jokių nepageidaujamų reiškinių. 

Esant pageidavimui suteikiame galimybę klientėms rinktis ne pilną, o dalinę procedūrą (pilną procedūrą skaidant į dvi dalis):

1 dalis – išorinė procedūra (lytinės lūpos ir tarpvietė). Ši procedūra atkuria lytinių lūpų ir vulvos odos stangrumą. Radiobangų ir ultragarso veikimas skirtinguose sluoksniuose suaktyvinta kraujotaką, kolageno ir elastino gamyba, todėl atkuria audinius ir suteikia sveiką išvaizdą.

2 dalis – vidinė procedūra (atliekama makštyje). Ši procedūra skatina kolageno gamybą makštyje, todėl ypač efektyviai veikia esant makšties gleivinės atrofijai, kuri pasireiškia epitelio išplonėjimu, sumažėjusia makšties lubrikacija, išsausėjimu. Po procedūros suaktyvėja kraujotaka, todėl pagerėja jungiamojo audinio struktūra, skatinama naujų kapiliarų sintezė, taip pat sutvirtėja makšties sienelės ir prieangis, teigiamai veikia esant šlapimo nelaikymui.

Prieš procedūrą būtina turėti šiuos tyrimus:

  • Onkocitologinio tepinėlio (PAP) atsakymas (einamųjų metų)
  • Ginekologinė apžiūra ir ultragarsinis ištyrimas (iki 1 mėn. prieš procedūrą)

Procedūros privalumai:

  • Neinvazinė
  • Neskausminga
  • Greita
  • Nereikalaujanti pasiruošimo
  • Nėra gijimo proceso
  • Visiškai saugi

Laikas pasirūpinti savimi ir susigrąžinti pasitikėjimą ir gyvenimo džiaugsmą sau ir vyrui! 


Kiek procedūrų reikia, kad gauti rezultatą?

Procedūrų kiekis priklauso, nuo esamos situacijos, o ją įvertina gydytoja ginekologė. Tačiau moksliniai tyrimai ir atlikti bandymai rodo, kad net po pirmos procedūros buvo jaučiami labai teigiami pokyčiai.  Po trijų procedūrų kurso, net 100 procentų iš 27 moterų, pajuto žymų problemos sumažėjimą arba išnykimą.

Kaina: Pilna procedūra : 1 procedūra- 300 €, imant kursą (4 procedūros) po 250 €

Skaidant procedūrą : 1 dalis - 200 €, imant kursą (4 procedūros) po 150 €