Jauninanti veido procedūra, su LPG Cellu M6 alliance medical aparatu

ENDERMOLOGINIS STANGRINIMAS (ENDERMOLIFTING) – veido odai jaunatvišką spindesį ir stangrumą dovanojanti procedūra naudojant LPG Cellu M6 alliance medical aparatą. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje naudojamas būdas, kuris, kaip rodo moksliniai tyrimai, net 80 % suaktyvina natūralią hialurono rūgšties ir elastino sintezę. Profesionaliai specialisto atliekami judesiai su specialia aparato galvute iš karto suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus. 

Kaip veikia LPG Cellu M6 alliance medical?

Tai patobulintas naujausios kartos LPG aparatas, turintis specialią galvutę veido ir pagurklio procedūrai (kurio neturi kiti aparatai). Ši galvutė, unikaliais mechaniniais judesiais masažuoja ir išjudina gilius odos sluoksnius, taip natūraliai suaktyvindama hialurono rūgšties ir elastino sintezę. Masažas yra unikalus tuo, kad rankomis tokio nepavyktų pakaroti net keliomis rankomis, todėl ypatingai efektyvus.

Ką daro LPG Cellu M6 alliance medical?

Prancūzų endermologijos principu veikiantys aparatas LPG Cellu M6 Alliance MEDICAL leidžia atlikti stipriai stangrinamąjį, priešraukšlinį veido masažą. Šio masažo dėka odoje esančios ląstelės fibroblastai skatinami gaminti elastiną ir kolageną. Todėl oda stangrėja, atjaunėja, sustiprinami veido raumenys, lygėja raukšlės, grįžta skaistumas. Mūsų odos elementai ir jų paskirtis: Jungiamojo audinio ląstelės fibroblastai yra atsakingi už pagrindinių dermio blokų kūrimą, suteikiant odai tankumo, švelnumo ir spindesio; Kolagenas skirtas išsaugojimui ir tvirtumui; elastinas – už elastingumą ir hialurono rūgštis skirta apimčiai ir hidratacijai. Remiantis moksliniais tyrimais, po šios procedūros buvo stebimi šie pokyčiai:

  • Hialurono rūgštys: +80% oda iš vidaus hidratuojama;
  • Elastinas: +46% oda yra lankstesnė ir geriau apsaugota;
  • Raukšlių išlyginimas:  +21% odos tankis yra pakeltas nuo viršaus: raukšlės paviršius atnaujintas ir mažiau pastebimas;
  • Tvirtumas: +23% kolageno pasiskirstymas lėtėja ir naujo kolageno gamyba pagreitėja;
  • Odos tonas: fermentai „kovodami“ su teršalų kiekiu odoje dvigubėja, kad pašalintų blogąjį kolageną.

Kiek reikia procedūrų, kad pasiekti rezultatų?

Atlikus veido procedūrą LPG Cellu M6 Alliance MEDICAL aparatu jau po pirmo karto jaučiamas odos patempimo ir atjaunėjimo efektas. Tačiau optimaliam poveikiui pasiekti, rekomenduojama atlikti kursą 6-12 procedūrų.

Kam skirta Endermolifting?

Kadangi intensyvumą ir masažuojamą sritį reguliuoja specialistas procedūra yra visiškai saugi, neturi jokio šalutinio poveikio ir neskausminga, todėl atliekama tiek vyrams, tiek moterims susiduriantiems su senėjimo procesais.

Veido procedūros skirtos:

  • Antakių suraukimo linijos mažinimui;
  • Šypsenos (džiaugsmo) raukšlių mažinimui;
  • Sumažina paburkimą ir tamsias vietas po akimis;
  • Padidina tvirtumą aplink veidą;
  • Sumažina dvigubą smakrą 

Kaip vyksta procedūra?

Prietaiso galvutės ir specialisto atliekami judesiai suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus. Klientas procedūros metu nejaučia jokio diskomforto, bei puikiai atsipalaiduoja. Kaip teigė klientė  “Po procedūros jaučiausi atsipalaidavusi, o mano veidas atrodė atsigavęs ir atjaunėjęs. Iškart po pirmos procedūros jau galėjau matyti pirmus rezultatus veidrodyje. Mano oda tapo minkštesnė ir putlesnė bei atrodo sveikiau.” 

Kaina - 40 €