Lipomasažas LPG naujuoju LPG Cellu M6 alliance aparatu

Celiulitas, tinimas, šąlančios galūnės, sutrikusi žarnyno veikla, riebalų sankaupos - dažniausiai yra sutrikusios kraujotakos ir limfos rezultatai. O efektyviausias ginklas kovoje - limfodrenažiniai masažai. Vienas populiauriausių tarp klientų limfodrenažinių masažų yra lipomasžai (LPG). Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naudojamą ir  ypatingai veiksmingą lipomasažo naujos kartos aparatą LPG Cellu M6 alliance Medical. LPG Cellu M6 alliance Medical aparatas – tai patobulintas LPG mechaninis stimuliatorius, kurį vietoje dvejų besisisukančių volelių, sudaro volelis ir lopetėlė. Dėl šios patentuotos technologijos masažas atliekamas stipriau ir greičiau, tačiau pojūčiai daug malonesni, nei procedūrą atliekant senuoju aparatu.

Kaip veikia LPG? 

Figūrą modeliuojantis masažas – tai 100 proc. natūrali, saugi, neinvazinė, neskausminga procedūra. Skirtingu greičiu ir įvairiomis kryptimis besisukantys LPG Cellu M6 alliance aparato – volelis ir lopetėlė – veikiant intensyviam siurbimui, efektingai, ir svarbiausia – švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus, skatina limfos nutekėjimą ir odos stangrumą. LPG aparato mechaninė stimuliacija sukelia biologinį kūno atsaką, t.y. riebalų išlaisvinimą, kolageno ir elastino gamybą.

Ką daro LPG masažai?

Ši moksliniais tyrimais pagrįsta procedūra: gali atstoti riebalų nusiurbimo plastinę operaciją, padeda numesti svorį, sustangrina odą net geriau nei sportuojant, skatina odos regeneracijos procesus, lygina randus ir strijas, jaunina odą. Tai yra tyrimais patvirtinta technologija, kuri be jokio šalutinio poveikio ar skausmo, natūraliai aktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles ir skatina sulėtėjusį ar visai sustojusį riebalų deginimo procesą. 

Kiek reikia procedūrų, kad pasiekti rezultatų?

Procedūrų kiekis svyruoja priklausomai nuo problemos laipsnio. Viena procedūra trunka 45 minutes, ilgiau tęsti procedūrą beprasmiška, nes po tiek minučių audiniai jau nebejaučia stimuliuojančio masažuojančio poveikio. Rekomenduojamas kursas problemos panaikinimui 10 procedūrų, 2-3 kartus per savaitę. Jau po 3 masažų talija sumažėja 3,4 cm, celiulitas –  67%, odos stangrumas padidėja 71%. Po 12 kartų talija sumažėja  5,2cm, celiulitas – 99%, odos stangrumas padidėja 82%. Kitų probleminių kūno vietų: sėdmenų, šlaunų, pilvo apimtys gali sumažėti iki 10 cm. Baigus visą procedūrų kursą (12 procedūrų) kūno apimtys gali sumažėti vienu ar dviem rūbų dydžiais.

Kam skirti LPG masažai?

LPG masažas yra visiškai neskausmingas ir saugus, todėl tinkamas bet kokio amžiaus vyramas ir moterims. Tinka visiems kenčiantiems, dėl sutrikusios kraujotakos, riebalų ir skysčių kaupimosi, netekus svorio ir susidūrus su odos pertekliumi, šąlant galūnėms, tinka net aktyviai ir profesionaliai sportuojantiems siekiant pakelti raumenų tonusą.

Tačiau Vakuminiai masažai nerekomenduojami, jei sergate tromboze, progresuojančiomis infekcinėmis ligomis ir kt. Jei dėl sveikatos priežasčių negalite atlikti masažo su LPG, turime tam puikią alternatyvą, kuri neturi jokių indikacijų tai Endosferos terapija. Todėl kiekvieną kartą situacija individualiai įvertinama ir konsultuojamas kiekvienas klientas.

LPG masažų nauda:

 • Efektyviai naikina celiulitą
 • Stangrina odą
 • Tonizuoja raumenis
 • Naikina poodinį riebalinį sluoksnį
 • Lygina strijas ir randus
 • Visiškai neskausminga
 • Atpalaiduojanti procedūra
 • Jokių šalutinių efektų
 • Jokių cheminių produktų
 • Greiti ir ilgalaikiai rezultatai
 • 100% saugi procedūra

Kaip vyksta procedūra?

Specialisto terapeuto teisingai atliekamas lipomasažas yra neskausmingas. Tiek anticeliulitinio masažo procedūros metu, tiek po jos jausitės gerai. Daugelis klientų palygina lipomasažą su labai giliu masažu ir teigia, kad tai netgi relaksuoja. 

Rezultatai

Net ir geriausias pristatymas yra bevertis, be pasiektų rezultatų pavyzdžių.  

 

Kaina -  45 €