Mezoterapija kūnui (celiulitas, strijos)

Kas ta Mezoterapija?

Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Pirmas mezoterapijos metodiką panaudojo prancūzų gydytojas M. Pistor 1952 m. Nuo tų laikų mezoterapijos technika naudojama beveik visose medicinos srityse: neurologijoje, ginekologijoje, traumatologijoje, skausmo, sporto medicinoje ir t.t. MEZOTERAPIJA naudojama estetinėje medicinoje ir dermatologijoje. Kai kurių kosmetinių problemų neįmanoma išspręsti tik kremų ar masažų pagalba, todėl, kad jų priežastis ,,slypi‘‘ ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Mezoterapinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

  • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos
  • Strijų gydymas

Kaip vyksta celiulito ir strijų gydymas mezoterapijos procedūromis?

Mezoterapijos “kokteilyje” esančios medžiagos veikia visus celiulito atsiradimo faktorius – gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina riebalų skaidymą, tvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja problemiškų kūno vietų apimtys, oda palygėja, tampa “švelnesnė”, elastingesnė. Mezoterapijos procedūromis taip pat galima koreguoti  kūno kontūrus – sumažinti kūno apimtis pilvo, klubų, sėdmenų, vidinių šlaunų paviršių, kelių srityse.

Strijos. Tai siauri šviesiai rožiniai ar melsvi į randus panašūs ruoželiai, rodantys dermos elastinių skaidulų susilpnėjimą. Dažniausiai strijos atsiranda pilvo, šlaunų, sėdmenų, krūtų srityse, bet gali būti ir kitose kūno vietose, pvz., nugaros srityje. Daugiausia strijos būdingos moterims, bet gali būti ir vyrams. Pagrindinės strijų atsiradimo priežastys – staigus kūno apimčių padidėjimas (brendimas, nėštumas), antinksčių hormonų kiekio padidėjimas, gydymas kortikosteroidais. Mezoterapija – vienintelė tikrai efektyvi strijų gydymo procedūra, tačiau procedūras reikia pradėti kuo anksčiau, kol strijos dar yra rausvos arba melsvos. Kai strijos tampa odos spalvos, mezoterapijos procedūrų poveikis abejotinas.

Kiek reikia procedūrų, pasiekti rezultatui?

Procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, celiulito stadijos. Paprastai atliekamos nuo 4-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros metuose.

Kam tinkamas mezoterapinis strijų ir celiulito gydymas?

Ši procedūra atliekama specialistų yra visiškai saugi, todėl tinkama tiek vyrams , tiek moterims susiduriantems su celiulito ar strijų problemomis.

Mezoterapija nerekomenduotina

  • nėščioms moterims
  • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
  • esant kraujo krešėjimo sutrikimams
  • sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
  • iš karto po operacijos
  • esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Kaina: 45-65 €