Mezoterapija veido odos stangrinimui
Kas tai yra mezoterapija?
Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Pirmas mezoterapijos metodiką panaudojo prancūzų gydytojas M. Pistor 1952 m. Nuo tų laikų mezoterapijos technika naudojama beveik visose medicinos srityse: neurologijoje, ginekologijoje, traumatologijoje, skausmo, sporto medicinoje ir t.t. Svarbų vaidmenį ji atlieka dermatologijoje ir estetinėje medicinoje. Mezoterapijos pagrindiniai principai: mažai, retai, tik reikiamoje vietoje.
Ką daro mezoterapija?
MEZOTERAPIJA naudojama estetinėje medicinoje ir dermatologijoje. Kai kurių kosmetinių problemų neįmanoma išspręsti tik kremų ar masažų pagalba, todėl, kad jų priežastis ,,slypi‘‘ ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Mezoterapinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:
- Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas)
- Fotosenėjimas
- Sausa, atoniška oda
- Raukšlės
- Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda
- Riebi, porėta oda
- Praradusi elastingumą bei suglebusi oda
- Padidėjusi odos pigmentacija
- Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
- Dvigubas pagurklis
- Randai (postaknė, po traumos ir t.t.)
Kaip veikia mezoterapija?
Mezoterapinius kokteilius (mišinius) sudaro : Pirmiausiai, pagrindinės veikliosios medžiagos – tai vitaminai ir oligoelementai ( Zn, Co, Mg, P, S, Se, K). Jie suteikia odai energijos ir yra svarbūs procedūros komponentai. Mišiniai, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis, stimuliuoja odoje medžiagų apykaitos procesus bei kolageno ir elastino gamybą, sulėtina senėjimo procesus, pagerina odos regeneracines savybes. Taip mezoterapijos dėka atstatomas odos elastingumas ir tonusas, oda įgauna sveiką atspalvį. Kitos veikliosios medžiagos, kurios gali įeiti į mišinius:
- aminorūgštys,
- nukleorūgštys,
- kofermentai,
- augaliniai ekstraktai,
- antioksidantai,
- melanino gamybos reguliatoriai,
- lipolitikai,
- kraujotakos ir limfotakos reguliatoriai.
Mezoterapijos privalumai
Tai neskausmingas gydymo metodas, su specialiomis mezoterapinėmis adatomis – jis atliekamas greitai ir tiksliai. Veikliosios medžiagos patenka į 0,3 – 12 mm gylį. Tai mažai laiko užimanti procedūra, ji užtrunka vos 30 min. Preparatai suleidžiami probleminėje zonoje, o virškinimo traktas aplenkiamas.
Kam tinkama Mezoterapija?
Mezoterapijos procedūra gali būti atliekama:
- veido
- kaklo
- dekoltė
- rankų
- plaštakų
- pilvo
- šlaunų srityje
- bei galvos odoje.
Nėsčioms moterims, esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui, esant kraujo krešėjimo sutrikimams, sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz.: epilepsija), iš karto po operacijos, esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui.
Kiek procedūrų reikės?
Procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus. Paprastai paūmėjimo metu atliekamos nuo 4-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros metuose. Mezoterapija suteikia ilgalaikį efektą nuo 6-12 mėn., vėliau kursą galima kartoti.
Mezoterapijos rezultatai
Veido oda įgauna ,,šviežumo‘‘ efektą, tampa skaisti, atrodo ,,pailsėjusi‘‘, atkuriamas odos tonusas, padidėja odos elastingumas, sumažėja odos raukšlytės, atlikus mezoliftingą – oda tampa stangresnė bei patempiama, formuojamas veido ovalas.
Mezoterapijos procedūra puikiai galima derinti su botulino injekcijomis, raukšlių užpildais, cheminiu odos šveitimu, lazeriu,plastinėmis operacijomis.
Kaina: 45 - 100 €