NAUJIENOS

NAUJIENOS2019-09-03T10:40:55+02:00

EXELIS (RF LIFTING)

Nuo šiol Daivos Butkuvienės grožio namuose galite išbandyti naują procedūrą – RF lifting. RF lifting procedūra atliekama neinvaziniu būdu, radijo bangų ir ultragarso pagalba. Jos metu kontūruojamos ir stangrinamos pageidaujamos kūno vietos.

HERB & MINERAL MOISTURE SPRAY

Herb & Mineral Moisture Spray padeda maistinėms medžiagoms patekti į gilesnius odos sluoksnius, šis poliarizuotas purškiklis- padeda greitai prasiskverbti ir pernešti maistinės medžiagas į ląsteles, daugelis ,,Danne‘‘ kremų turi vandens pagrindą, todėl greita skvarba yra būtina, norint išvengti garavimo ir užtikrinti rezultatus.

ENDERMOLOGIE – viskas, ko reikia!

Endermologija (LPG masažas) yra vienas populiariausių figūros korekcijos ir veido odos atjauninimo metodų, kuriuo naudojasi grožio salonų lankytojai visame pasaulyje. Kitaip nei daugelis estetinės medicinos procedūrų, endermologija neturi šalutinio poveikio, taip pat nereikia atsižvelgti į kliento amžių ir metų laiką. Procedūra yra tokia saugi, kad ją galima atlikti netgi nėščioms ir žindančioms moterims, jei norima pagerinti jų savijautą.

DMK SUNSCREEN SPF 30

Apsauginė priemonė nuo saulės, kuri yra lengva ir gaivi, iš karto įsigeria į odą, bekvapė, nesuteikia sunkumo pojūčio. Šio kremo paslaptis, kad jis yra TRANSDERMINIS.

Kombinuojamos terapijos

Laboratoires FILORGA, kurią Lietuvoje atstovauja „Medicinos strategija“, gamina patentuotos sudėties mezoterapijos mišinius, audinių užpildus, rūgštinius pilingus ir profesionalią kosmetiką.

Mezoterapija

Medicininė gydimo technika, kurios metu į problemines veido ar kūno zonos odą (į giliuosius jos sluoksnius) mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, kurių dėka suaktyvėja elastino ir kologeno gamyba, oda tvirtėja ir stangrėja.

Deimantinė mikrodermabrazija

Dirbame su JAV ir Izraelio kompanijos „ Viora“ estetinės medicinos aparatūra. „ Viora“ yra pasaulinės rinkos lyderė, gaminanti technologiškai pažangią grožio terapijos aparatūrą gydytojams bei estetinės medicinos klinikoms.