ENDERMOLOGIE – viskas, ko reikia!

Mano grožis ir mano sveikata – mano pasirinkimas!

Endermologija (LPG masažas) yra vienas populiariausių figūros korekcijos ir veido odos atjauninimo metodų, kuriuo naudojasi grožio salonų lankytojai visame pasaulyje. Kitaip nei daugelis estetinės medicinos procedūrų, endermologija neturi šalutinio poveikio, taip pat nereikia atsižvelgti į kliento amžių ir metų laiką. Procedūra yra tokia saugi, kad ją galima atlikti netgi nėščioms ir žindančioms moterims, jei norima pagerinti jų savijautą. Remiantis oficialiais duomenimis, LPG įranga naudojama 110 pasaulio šalių. Kiekvienais metais 60 milijonų vyrų ir moterų atliekamas procedūrų kursas, o metodikos efektyvumas patvirtintas 145 moksliniais tyrimais. Lietuvoje, kaip ir kitose pasaulio šalyse, LPG masažo procedūras siūlo geriausios klinikos ir grožio salonai.

Niekada sveikatos neaukokite dėl grožio!

Genadijus Duninas, kompanijos „Vario Health Equipment“ – išskirtinio LPG sistemų platintojo Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje – direktorius, papasakos apie naujos kartos „LPG Cellu M6 Alliance“ įrangą ir endermologijos procedūras.

 

Klausimas. 

Girdėjome, kad LPG masažo rezultatas tiesiogiai priklauso nuo aparato, kuriuo atliekama procedūra, modelio. Galite apie tai papasakoti išsamiau?

Atsakymas.

LPG procedūros Baltijos šalių grožio rinkoje tapo populiarios daugiau nei prieš penkiolika metų. 2010 metais rinkoje atsirado prietaisai „Integral“. Jais atliekama procedūra nuo jų pirmtakais atliekamų procedūrų iš esmės skyrėsi efektyvumu ir pojūčiais. 2017 metais kompanija LPG rinkoje pristatė naujos rūšies įrangą „LPG Cellu M6 Alliance“. Tai buvo tikra šios srities revoliucija. Moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad prietaisais „Alliance“ daromas poveikis pasiekiamas du kartus greičiau ir yra ryškesnis, negu tą patį atliekant „Integral“ įrenginiais. „Alliance“ aparatų konstrukcija buvo pakeista radikaliai: dabar „Alliance“ aparatu daromas masažas negali būti vadinamas vakuuminiu, naudojant volelius, nes volelis dabar tik vienas, o ne du, kaip buvo anksčiau, ir vakuumas yra, bet ne visada. Be to, „Alliance“ aparate įdiegtas patentuotas ALLIANCE SKIN IDENTITY jutiklis, kuris leidžia optimizuoti audinių suėmimą, todėl procedūra yra labai veiksminga ir saugi net ir veikiant pažeistą, suvytusią odą.

Klausimas. 

Kokių rezultatų galima pasiekti ir kaip greitai matomas procedūrų rezultatas?

Atsakymas. 

Atlikę procedūrų kursą (vidutiniškai tai yra 8–12 seansų 2–3 kartus per savaitę), klientai pastebi smarkiai sumažėjusias kūno apimtis ir celiulito požymius, taip pat gražesnę odos išvaizdą ir geresnę savijautą. Pirmus rezultatus galima pastebėti po trijų procedūros, atliekamos aparatu „Alliance“, seansų; po šešių procedūros, atliekamos prietaisu „Integral“, seansų ir po 8–10 seansų, kai procedūros atliekamos senais prietaisais „Keymodule“.

Klausimas. 

Į ką, be prietaiso modelio, patartumėte atkreipti dėmesį renkantis grožio saloną, kuriame bus atliekamas LPG masažo kursas?

Atsakymas. 

Rekomenduoju kreiptis tik į tuos specialistus, kurie baigė mokymus ir gavo LPG  sertifikatą. Kur dirba LPG sertifikatus turintys specialistai, galite rasti oficialios LPG svetainės, kurios adresas https://www.endermologie.com, skyriuje „Find a center“ („Rasti centrą“). Čia galėsite pasirinkti šalį, miestą, procedūrą. Sistema parodys visus jūsų regiono sertifikuotus centrus ir LPG aparatų, kuriais juose dirbama, modelius. Lankytis grožio centruose, kurių nėra svetainėje ir kurių darbuotojai nėra baigę mokymų, nepatartina, nes tai klientams yra rizikinga.