Kas yra Juvederm® ULTRA?

Juvederm® ULTRA – tai vientisos konsistencijos geliai, švirkščiami po oda siekiant sukurti apimtis, išlyginti raukšleles ir raukšles, pakoreguoti lūpų kontūrus. Pažangi gelio struktūra lemia jo konsistencijos vientisumą. Skirtingai nei kiti užpildai, Juvederm® ULTRA yra vientisas. Tai reiškia, kad šis gelis tolygiai pasiskirsto po oda, suteikia jai glotnumo ir užtikrina natūralią išvaizdą. Juvederm® ULTRA sudėtyje taip pat yra vietinio nuskausminamojo preparato – lidokaino, kuris užtikrina, kad procedūros metu jausitės patogiai.

Kam skirti Juvederm® ULTRA produktai?

Juvéderm® ULTRA 2 lygina mažas raukšleles, ypač esančias aplink akių kampučius bei labai arti odos paviršiaus. Juvéderm® ULTRA 3 lygina vidutinio gilumo ir gilias raukšles, tokias kaip raukšlę tarp nosies ir lūpos kampučio. Juvéderm® ULTRA 4 pasižymi dar didesniu apimties suteikiančiu poveikiu, todėl veikia net labausiai pastebimas raukšles ir gali pagerinti veido kontūrus. Juvéderm® ULTRA SMILE skirtas lūpoms ir burnos sričiai. Jis gali padidinti lūpų apimtį, pagražinti formą, taip pat išlyginti vertikalias aplink lūpas esančias raukšleles bei pakoreguoti žemyn nusileidusius lūpų kampučius.Kas vyksta?
Injekcijos procedūra su Juvéderm® ULTRA užpildais gali trukti tik 15 minučių, nors gali būti ir ilgesnė – priklausomai nuo to, kurias veido sritis koreguojate.Gydytojas labai plona adata įšvirkščia užpildo Juvéderm® ULTRA po oda – paviršiuje, jei lyginate smulkias raukšleles, šiek tiek giliau, jei lyginate gilesnes raukšles.

Ar procedūros metu jausitės komfortabiliai?

Juvéderm® ULTRA užpildas įšvirkščiamas tolygia srove, be to, produkto sudėtyje yra lidokaino, kuris sumažina bet kokį diskomfortą procedūros metu, o po procedūros leidžia iš karto pamatyti rezultatus.

Kaip ilgai išliks poveikis?

Poveikio trukmė gali priklausyti nuo amžiaus, įšvirkšto užpildo kiekio, injekcijos vietos, odos  būklės ir bendros organizmo sveikatos bei Jūsųgyvenimo būdo. Vis dėlto naudodami Juvéderm® ULTRA produktus galite tikėtis, kad teigiamas poveikis truks iki vienerių metų.

Koks galimas šalutinis poveikis?

Aplink injekcijos vietą gali parausti, patinti ir atsirasti mėlynė. Daugeliu atveju šalutinis poveikis yra lengvas ir trunka vos keletą dienų. Galimas toks šalutinis  poveikis (bet ne tik): skausmas, jautrumas, guzeliai, patinimas, mėlynės, niežėjimas ir spalvos išblukimas. Įšvirkštimo procedūros metu taip pat yra infekcijos rizika.