Laboratoires Filorga: Mezoterapijos mišinių efektyvumas

Laboratoires FILORGA yra visame pasaulyje pripažinta aukštos kokybės medicininių anti-ageing produktų (hialurono rūgšties užpildų, anti-ageing mezoterapijos kokteilių) gamintoja. Šiuos produktus vertina pirmaujantys medicinos ir estetinės chirurgijos specialistai daugiau kaip 50-tyje šalių jau nuo 1978 metų. Laboratoires FILORGA mezoterapijos mišiniai NCTF pirmiausia išsiskiria procedūros rezultatu, kuris gaunamas dėl per daugiau kaip 30 metų sukurtos sudėties. Rezultatus kompanija pagrindė klinikiniais tyrimais tiek in vivo, tiek in vitro (in vitro tyrimus atliko nepriklausoma laboratorija Bioalternatives, Gençay (86), 2007). Kadangi Laboratoires FILORGA kompanija atitinka farmacinės kompanijos ISO standartus, tai ir jos sukurti mezoterapijos mišiniai turi CE sertifikatą (Lietuvoje registruoti kaip medicininiai gaminiai). Tai užtikrina, kad produktai yra švarūs ir saugūs. Be to, produktas sterilizuojamas ne taikant aukštą temperatūrą, o dvigubą membraninę filtraciją, kuri užtikrina sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų (vitaminų, aminorūgščių, antioksidantų) natūralių savybių išlaikymą ir geresnį biologinį priėmimą (idealus dydis prasiskverbti į ląsteles). Mezoterapijos mišinių NCTF sudėtis yra puikiai pritaikyta norint užtikrinti pageidautiną poveikį: antioksidacinį poveikį odos ir endotelio ląstelėms, ląstelinę medžiagų apykaitą ir drėkinimo stimuliavimą. Kokteiliai savo sudėtyje turi ne tik vitaminų, aminorūgščių, mineralų, antioksidantų, koenzimų, bet ir nukleino rūgščių, kurios įeina į ląstelių DNR ir RNR sudėtį. Visi šie komponentai padeda apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atkurti odos struktūrą. Po 5–6 seansų atgaivinama sutrikusi kolageno, elastino gamyba, oda sustangrėja, pagyvėja, atjaunėja, tampa lygesnė.

ĮRODYTAS VISAPUSIŠKAS ANTI-AGEING POVEIKIS

3 – aiškiai išskiriami etapai:

1. Pirminis etapas (1 ir 2 procedūros); 2. Atkūrimo etapas (3 ir 4 procedūros); 3. Palaikymo/užtvirtinimo etapas (5 procedūra);

ODOS BŪKLĖS GERĖJIMAS YRA LAIPSNIŠKAS IR VIS DIDĖJANTIS

Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda yra labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis, atsinaujina jos struktūra ir padidėja odos tankis, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.