Dažnai pasvarstote, kodėl vienos sensta taip elegantiškai  ir net penkiasdešimties metų atrodo puikiai, o "...man dar tik ..30/40 ir jau taip blogai"? Kokios žvaigždžių paslaptys ir ar tikrai viską lemia tik genai? Šiandien norime ne tik atsakyti į šiuos klausimus, bet ir priminti, ką reikėtų daryti, kad natūralūs procesai jums keltų džiaugsmą, o ne kompleksus ar liūdesį.

𝐓𝐚𝐢𝐠𝐢, 𝐤𝐨𝐝𝐞̇𝐥 𝐯𝐢𝐞𝐧𝐨𝐬 𝐭𝐚𝐢𝐩 𝐳̌𝐚𝐯𝐢𝐚𝐢 𝐚𝐭𝐫𝐨𝐝𝐨 𝐧𝐞𝐭 𝐛𝐮̄𝐝𝐚𝐦𝐨𝐬 𝐠𝐞𝐫𝐨𝐤𝐚𝐢 𝐯𝐲𝐫𝐞𝐬𝐧𝐞̇𝐬?

Nors dažnai mėgstama viską “nuleisti“ ant "gerų genų“ (neneigsim, kad jie taip pat svarbūs), tačiau ši dalis nėra pati reikšmingiausia. Todėl nevertėtų liūdėti ir pasiduoti, net jei manote, kad dėl savo genų, jūs jau nebeturite vilties. 
Iš tikrųjų didžiausią dalį gražios odos lemia jūsų gyvenimo būdas. Jei norite ilgai mėgautis jaunatvišku odos spindesiu, būtina teisingai ir sveikai maitintis, sportuoti, būti aktyviai, dažnai leisti laiką gryname ore, žvarbiomis dienomis saugoti veidą nuo šalčio ir vėjų, o vasaromis saugotis nuo UV spindulių. 
Bet net ir pirmieji du rodikliai nebus tokie reikšmingi, jei pamiršite trečiąją dalį– tinkamą odos priežiūrą ir rutiną.  O kas yra ta tinkama odos priežiūra ir rutina ir kaip nepasiklysti tokioje gausybėje reklamų ir kvietimų viską išbandyti? Kaip pasikliovus reklama, nesuklysti ir nesugadinti visko dar labiau?

Paprastai kalbant reikėtų atsižvelgti į savo amžiaus grupę ir per anksti nenuskubėti į eksperimentus. Nors visi žmonės yra labai skirtingi ir su individualiais poreikiais, tačiau kiekvienai grupei būdingi tam tikri nekintantys procesai, todėl amžius yra vienas iš pagrindinių rodiklių, renkantis veido priežiūros procedūras ar rutiną.

20+

Šiame amžiuje oda būna pati gražiausia. Jaunatviška oda natūraliai švyti, spindi ir be didelės priežiūros. Pagrindinė problema šiame amžiuje - dažnai jaunos merginos odą nukankina prasta mityba, bemiegėmis naktimis, stresu, neretai ekspermentine kosmetika, savarankiškomis arba “draugių” procedūromis. Taip pat dažnai, kovodamos su sugrįžtančiais jaunatviniais bėrimais, merginos tokią odą perdėtai išsausina, vartodamas kosmetiką nuo spuogų, kurios dažna sudedamoji dalis yra stiprūs ir sausinantys alkocholiai..
Todėl šiame amžiuje REKOMENDUOJAMA, kas mėnesį (ar keletą mėnesių pagal esamą poreikį) ATLIKTI gilesnį veido šveitimą ar valymą, siekiant nuvalyti seną odos sluoksniį ir besikemšančias poras ir NAUDOTI tik specialistų parinktas priemones, kurios tokiame amžiuje turėtų būti drėkinančios ir energizuojančios. Nuo jaunatvinio bėrimo gali apsaugoti specialistų parinktos teisingos priemonės reguliuojančios riebalo ir sebumo išsiskyrimą ir turinčios sudėtyje vaisines rūgštis.
Šiame amžiaus tarpsnyje (jei nėra individualios išimties ar problemos) nerekomenduojama atlikti jokių invazinių procedūrų.  
Tinkamos procedūros: Deimantinė mikrodermabrazija, veido šveitimas, pilingas, veido kaukės.

25+
Šį amžiaus tarpsnį dažnai girdime linksniuojant  ne be reikalo. Nuo 25 mūsų organizme prasideda senėjimo procesai, todėl, jei iki šiol nepradėjote rūpintis veido oda, laikas susiimti. Tuomet pastebime, kad vakarėliai ir stresas palieka daug žymesnius pėdsakus nei anksčiau, o dažniausios problemos šiame amžiuje tai tamsūs ratilai po akimis, papilkėjusi oda bei pirmųjų raukšlių pėdsakai. Tai yra tas momentas, kai reikia susirūpinti intensyvesne priežiūra, tačiau labai svarbu negriebti, bet ko, kas pasitaikė lentynoje “brandžiai” odai, nes tam, dar tikrai per anksti.
Šiame amžiuje REKOMENDUOJAMA ir toliau stebint odos būklę atlikti nuolatinius veido valymus ir šveitimus, tam, kad individualiai jums parinkta kosmetika suteiktų kuo geresnius efektus, o priemonės turėtų maitinti ir dėkinti odą. Taip pat jau galima pasilepinti ir veido masažais, natūraliai pakeliančiais veido raumenų tonusą. 
Atkreipiame dėmesį, kad šiame amžiuje, vis dar nerekomenduojama atlikti jokių veido invazinių procedūrų (neesant išimtiniam atvejui).
Tinkamos procedūros: Deimantinė mikrodermabrazija, veido šveitimas, veido pilingas, LPG masažas veidui, Endosferos terapija veidui, mezopenas, mezoterapija.

30+
Tai amžius išdavikas, kuriame išlenda pirmosios raukšlės, o neretai ir jaunystės klaidos. Šiame amžiuje odos regeneraciniai procesai ima lėtėti, todėl bet kokie išorės veiksniai pasimato daug greičiau ir naikinami daug sudėtingiau. Kaip tyčia, šiame amžiuje gyvenimo tempas pats didžiausias – vaikai, karjera, kelionės, o laiko sau neužtenka. 
Todėl, net  jei jums ir "pasisekė su genais", bet čia yra ta riba, kada būtina susirūpinti ir pristabdyti senėjimo procesus. Todėl REKOMENDUOJAME nepraleisti šio momento ir imtis intensyvios priežiūros. 
Be abejo, veido valymai ir teisingai parinkta kokybiška kosmetika turėtų būti tokia pat įprasta rutina kaip ir dantų valymas. Bet papildomai mes rekomenduojame daugiau dėmesio pradėti skirti jautriausioms sritims tokioms kaip paakių oda. Šiame tarpsnyje ypač rekomenduojami masažai, liftinguojančios kaukės, procedūros primaitinančios odą naudingomis medžiagomis, bent kartą metuose labiausiai nerimą keliančioms sritims pasitelkti procedūras aktyvuojančias giluminius regenracinius procesus. Esant poreikiui atsirandančias ar gilėjančias raukšles mezoterapijos arba biorevitalizacijos  būdu galima primaitinti vitaminais ir reikalingomis medžiagomis, kas leis odą primaitinti reikalingomis medžiagomis ilgam.
Tinkamos procedūros: Deimantinė mikrodermabrazija, Mezoterapija, Biorevitalizacija, LPG masažas veidui, Endosferos terapija veidui, Tixel frakcinis odos atnaujinimas, RF Lifting procedūra, OXYdermie deguonies terapija.

40+
Šiame amžiuje senėjimo procesai, darosi sunkiai sustabdomi (ypač jei nesuskobote to padaryti po trisdešimties). Oda glemba, raukšlėjasi, praranda spindesį, kai kur formuojasi odos perteklius, glemba kaklo ir dekoltė oda, ryškėja pigmentinės dėmės.  
Kaip ir iki šiol būtina higiena išlieka veido valymai, nes be jų jokia kosmetika nebus tinkamai įsisavinama. Tačiau naudojamoje kosmetikoje jau turėtų atsirasti regeneraciniai, liftinguojantys, priešraukšliniai kremai ir kaukės. Į metų rutina jau BŪTINA ĮTRAUKTI masažus, liftinguojančias kaukes, procedūros primaitinačios odą naudingomis medžiagomis, esant poreikiui pasirūpinti smulkiomis raukšlėmis ir pigmentinėmis dėmėms, kol problema neįsisenėjo.
Šiame amžiuje injekcijos (biorevitalizacija, mezoterapija) į raukšles, odos pakėlimai, vokų odos operacijos yra rekomenduojama praktika.
Tinkamos procedūros: Deimantinė mikrodermabrazija, Mezoterapija, Biorevitalizacija, LPG masažas veidui, Endosferos terapija veidui, Tixel frakcinis odos atnaujinimas, RF Lifting procedūra, OXYdermie deguonies terapija., Injekcijos, Mezosiūlai ir kt.

50+
Šiame amžiuje kolageno ir elastino gamyba odoje visai sulėtėja, todėl oda žymiai suplonėja. O moteris tokiame amžiuje užklumpantys pasikeitimai visiškai sujaukia hormonų veiklą, kuri ypatingai veikia odą. O veido pokyčiai kartais būna tokie drastiški, kad klientės sako "atrodo per naktį nukrito...".
Šiame amžiuje, būtina KOMPLEKSIŠKAI RŪPINTIS odą. Be galo svarbu imtis įvairių kolageno ir elastino gamybą skatinančių priemonių tokių kaip nuolatiniai: masažai, RF Lifting procedūros, Tixel procedūros, įvairios liftinguojančios ir odą naudingomis medžiagomis prisotinančios procedūros. Taip pat visas procedūras tuėtų papildyti namie naudojama jums parinkta ir  tinkama liftinguojanti,kolageno ir elastino gamybą skatinanti kosmetika.
Tinkamos procedūros: Deimantinė mikrodermabrazija, Mezoterapija, Biorevitalizacija, LPG masažas veidui, Endosferos terapija veidui, Tixel frakcinis odos atnaujinimas, RF Lifting procedūra, OXYdermie deguonies terapija., Injekcijos, Mezosiūlai ir injekcijos.

Pabaigai, tinkama odos priežiūra nesustabdys senėjimo procesų ir tikrai negalime pažadėti, kad visą gyvenimą atrodysite kaip 20. Tačiau tinkama veido priežiūra leis oriai ir gražiai pasitikti senatvę, kad nesvarbu, kiek jums metų, bet komplimentai būtų jūsų kasdienybė.