Parafino vonelė rankoms

Gyvename klimate, kuriame dažniausiai saulė ir šiluma nelepina. Mes jau išmokome ir įpratome rūpintis veido oda, bet ne veltui sakoma, kad amžių dažniausiai išduoda moters rankos. Kai rankų oda išsausėja, suskilinėja anglų gydytojai skatina prisiminti parafino terapiją.

Kas tai yra Parafino terapija ir kaip ji veikia?

Ši procedūra drėkina ir detoksikuoja, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, taip pat skatina odą atsinaujinti. Prieš parafino terapiją atliekamas lengvas rankų šveitimas bei masažas. Po to rankos (beje, ši procedūra tinka ir kojoms) panardinamos į parafiną, kuriame gausu naudingų medžiagų. Serumu suteptos rankų odos temperatūra pakyla vienu ar dviems laipsniais, o parafino sluoksnis neleidžia odai atvėsti. Todėl suminkštėja raginis jos sluoksnis, atsiveria poros, visos aktyviosios medžiagos prasiskverbia į giluminius sluoksnius. Šiluma verčia odą prakaituoti ir taip pašalina toksinus. Ši procedūra veikia net savaitę.

Kam tinka Parafino vonelės?

Gydytojai ją rekomenduoja visiems, kurių kraujotaka sutrikusi. Ypač pravartu besiskundžiantiems šąlančiomis galūnėmis. Parafino terapija taip pat padeda pašalinti įtampą ir nerimą. Procedūra visiškai saugi ir atplaiduojanti, todėl tinka tiek vyrams, tiek moterims siekiantiems pasirūpinti savo rankomis.

Kaip vyksta procedūra?

Kosmetikoje naudojamas išlydytas skystas parafinas, kuris uždedamas ant rankų kaukės ar aplikacijos pavidalu. Nebijokite nudegti: parafinas yra mažai pralaidus šilumai, todėl šilumą atiduoda po truputį. Reguliariai atliekant šią procedūrą išnyksta smulkios raukšlelės. Parafinines voneles reikėtų taikyti ir alkūnėms: šios švelnios vietos reikalauja ypatingos priežiūros, o tai mes dažnai pamirštame.

Parafino terapijos poveikis:

  • Sumažina lėtinio artrito skausmus,
  • Atpalaiduoja įsitempusius raumenis,
  • Pagerina sąnarių lankstumą,
  • Atpalaiduoja pavargusias rankas,
  • Šildo šąlančias rankas,
  • Gerina kraujotaką.

Kaina - 8-15 € (15 su pylingu)