Fake Bake purškiamas įdegis

Daugelis svajoja apie bronzinį įdegį, tačiau ilgos valandos kaitrioje saulėje ar soliariumo studijoje džiugina tikrai ne visus. Po saulės vonių ar soliariumo dažnai išsausėja oda, gali atsirasti įvairios alerginės reakcijos, oda daug greičiau sensta. Tad kokį sprendimą rinktis, jei norisi „pasipuošti“ auksine oda nors trumpam, svarbios šventės, vakarėlio metu? Mes galime pasiūlyti išeitį!

Kas yra Fake Bake?

Fake Bake tai yra purškiamas įdegis, profesionali priemonė, kuri sukuria puikų rezultatą per itin trumpą laiką. Fake Bake yra nauja alternatyva tiek vyrams, tiek moterims, norintiems pasipuošti sveiku, gražiu įdegiu. Taip pat, tai yra išeitis tiems, kurie dėl didelės pigmentacijos negali degintis saulėje ar soliariume, turi jautrią odą ar nori ją tausoti ir saugoti. Fake Bake linijos gaminiai neturi specifinio kvapo, būdingo kitiems, savaiminio įdegio produktams. Ši priemonė garantuoja, kad įdegis nusiplauna tolygiai, nepalieka dėmių, netepa, net pačių balčiausių rūbų. O svarbiausia pats įdegis neturi SPF todėl galima gražiai atrodyti ir degintis atostogų metu !

Kaip veikia Fake Bake?

Pagrindiniai veiklieji ingredientai, kurie formuoja įdegį odos paviršiuje yra vaisių rūgštys. Fake Bake produkcija yra be parabenų, sintetinių konservantų ir dažiklių, todėl puikiai tinka besilaukiančioms, maitinančioms mamytėms ir visiems, kurie turi jautrią odą. Purškiamo įdegio procedūra itin populiari tarp daugelio Holivudo žvaigždžių. Taip pat, rudas kūnas visada atrodo seksualiau, išryškina bendrus bruožus, pabrėžia vilkimus drabužius. Pasirinktas atspalvis suteikiamas iš karto po pirmos procedūros.

Kaip vyksta Fake Bake procedūra?

Fake Bake purškiamo įdegio procedūra trunka maždaug 10-15 min. Fake Bake purškiamas įdegis išsilaiko ant odos 5-7 dienas, priklausomai nuo Jūsų odos priežiūros, kokias priemones naudojate prausiantis, oda yra sausa ar riebi ir panašiai. Norint, kad įdegis išliktų kuo ilgiau, prieš atliekant procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimo procedūrą. Patarimas: prieš procedūrą nepatartina naudoti jokių kūno drėkiklių, makiažo priemonių ar kvepalų ant odos, nes tai sumažins įdegio efektyvumą. 

Pasilepinkite greitu, sveiku ir bronziniu įdegiu, kuris leis Jums pasijausti tarytum ką tik sugrįžote iš nepakartojamų atostogų!

 Viso kūno nupurškimo kaina - 28 €