Alginatinė kaukė

Alginatinės kaukės yra labai svarbus punktas šiuolaikinės grožio industrijos sąraše. Tai yra algino rūgšties druskos, kurios gaunamos iš kai kurių jūros dumblių rūšių, pagrinde iš rudųjų dumblių.

Šios kaukės ypač populiarios dėl savo labai plataus naudingo odos poveikio:

  • pasižymiakivaizdžiuliftingoefektu,priešuždegiminiupoveikiu;
  •  susiaurina išplėstas poras,pagerina kraujotaką;
  • padidina deguonies kiekį,pašalina atsiradusias nuo spuogų ir inkštirų dėmes;07
  • pagerina kraujo cirkuliavimą,pagerina veidos palvą;
  •  efektyvi ankstyvo odos senėjimo profilaktika.

Vienas ženklių alginatų privalumų, kurio dėka jie tapo labai reikšmingu ir plačiai naudojamu preparatu grožio industrijoje, yra tas, kad jie gali būti naudojami bet kuriam odos tipui – normaliai ir sausai odai, taip pat mišriai ir riebiai odai.

Laboratorijų ir tyrimų centrų nuomone alginatinės kaukės yra būtinos amžiaus paveiktos odos priežiūrai, senėjimo profilaktikai – tai yra dar vienas neginčytinas alginatų pranašumas.

Taip pat alginatinių kaukių poveikis yra vertingas ir nepakeičiamas probleminės odos gydymo metu. Kaukės pasižymi stangrinančiu ir modeliuojančiu efektu: gerina kraujo cirkuliavimą, sutvirtina epiderminį barjerą. Kaukės pagerina anksčiau naudotų aktyviųjų serumų, koncentratų, kremų ir kaukių praskverbimą ir daug kartų pagerina jų poveikį, aktyviai padeda gražinti odai sveikatą ir jaunystę, gražina jai sveiką, spindinčią išvaizdą.

Registruokitės telefonu  +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.