Extra Liftingas (raumenų sutvirtinimas)

Švelnius apatinius veido raumenis galima padaryti tvirtesnius, kaip ir bet kurį kitą organizmo raumenį, reguliariais pratimais. Tačiau veido pratimai yra varginantys, juos reikia daryti kasdien, norint pasiekti rezultatų ir juos išsaugoti. Daugelis žmonių tiesiog neturi tiek daug laiko.

Elektros stimuliacija veido stangrinimo aparatais suteikia tik 20 % rezultatą raumenų stimuliacijai. Šios metodikos tyrimai parodė, kad kasdienės procedūros, naudojant konkrečią mikrosrovę, 20 % padidins raumens apimtį, tačiau rezultatą būtina palaikyti kiekvieną dieną. Neseniai atskleista, kad kai kurie mikrosrovių bangų ilgiai pikoformatu gali suteikti veido raumenims impulsą, prabudimo tipo stimuliaciją, kuri nuteikia raumenų audinius į daugiau išreikštą apimties padidėjimą dėl specialių fermentinių procedūrų. Taip atsirado procedūra – raumenų bandingas.

Liftingas_pries_ir_poVeido raumenų susitraukimas, naudojant specialias fermentines procedūras, suteikia kur kas natūralesnį ilgalaikį efektą, nes raumenys priešindamiesi treniruojasi. Šis fenomenas taip pat žinomas kaip izometriniai pratimai. Vykstant natūraliai raumens reakcijai, asinchroniškai suaktyvėja motoneuronai, raumenims švelniai susitraukiant. Kuo daugiau neuronų įtraukta – tuo labiau padidėja raumenų jėga. Ant odos tepant storas ištisines fermentų juostas – sluoksnius nuo vieno motokontrolinio taško projekcijos iki kito, raumenys stiprinami.

Dauguma, veido, kaklo ir iškirptės srities raumenų yra lateraliniai, horizontalūs arba vertikalūs. Su jais galima dirbti, prognozuojant rezultatus. Vis dėlto m. orbicularis oris, m. orbicularis oculi tokiu būdu negalima paveikti, nes jie yra apskritimo formos ir nėra prognozuojami galimos krypties susitraukimo atžvilgiu. Specialius fermentų mišinius užtepus ant trapecijos raumens viršutinės dalies, šie tiek žemiau pečių linijos galinio paviršiaus ir storu sluoksniu ant platizmos, galima ilgam laukui patempti odą dėl poodinių raumenų.

Procedura10

Esant dvigubam smakrui arba veido ovalo deformacijai, rekomenduojamas dvigubas fermentinis poveikis, naudojant pseudošilumos (cheminės šilumos) faktorių ir siekiant sustiprinti fermentų veikimą. Termogenezė gerai veikia kaklo sritį, jo priekinį paviršių. Šiuo momentu vyksta kūrimas termioninio dieninio kremo, kuriame daug odą patempiančių elementų. Kremas bus puiki naminė priemonė, padėsianti išsaugoti šių procedūrų efektą.

Raumenų bandingas – gana nemaloni procedūra. Pacientas 45 minutes veikiamas pulsuojančių susitraukimų.  Vis dėlto, kai klientas mato rezultatą ir po procedūros „patempus“ audinius, paprastai jis užmiršta visą patirtą diskomfortą.

Raumenų sutvirtinimas

Ši procedūra yra skirta pakelti ir sustangrinti pavargusius, nukarusius veido raumenis siunčiant gilius, susitraukimo signalus į poodinį kaklo raumenį, kurie sklinda nuo kaklo pagrindo užpakalinės dalies, raumenų po žandikaulio linija ir grįžta per nosies ir lūpų raumenis burnos šonuose. Iš esmės atliekant šią nepaprastą procedūrą gali būti pasyviai sutraukiami ir suspaudžiami bet kurie iš penkiasdešimt septynių veido raumenų, išskyrus viršutinius žiedinius burnos ir apatinius žiedinius vokų raumenis.

Iš pradžių turime įvertinti, kas vyksta odai senstant arba silpstant.

 • Prasta cirkuliacija ir limfos nutekėjimas, dėl to sumažėja struktūros vientisumas, susilpnėja kapiliarai jie tampa trapūs ir sumažėja odos tankumas.
 • Sumažėja kolageno gamyba, pablogėja odos struktūros ir sinergiją sudarančios sistemos ir oda pradeda nukarti.
 • Fermentų veikla tampa mažiau intensyvi, lėtėja ląstelių dalijimasis.
 • Tampa aiškiai matomas aktininės keratozės ir aplinkos poveikis.

Danne raumenų sutvirtinimo procedūros

 • Svarbiausi audiniai sustiprėja ir sustiprina kapiliarų tinklą bei visas giliau esančias struktūras, taip pat atkuriama optimali odos veikla.
 • Sukuria plazmos efektą, audiniai prisotinami deguonimi.
 • Sukelia pasyvius raumenų susitraukimus, stimuliuojant raumenų atsinaujinimą tam tikrose srityse.
 • Stimuliuoja kolageno gamybą – tikrąją odos jėgą.
 • Skatina fermentų veiklą audiniuose.
 • Tai geriausia ir veiksmingai senėjimą stabdanti priemonė.

Procedūros metu Jums:

 • Bus atliekamas veido valymas;
 • Naudojama triguba veido kaukė liftingui.

Procedūros eiga:

 • Veido valymas su kosmetika Deep Pore Cleanser;
 • Kaukės Enzyme Masque, aktyvizuota Aqua D Herd uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Kaukės Banding Enzyme Masque uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Kaukės Enzyme Masque, aktyvizuota Aqua D Herd uždėjimas ant veido, kaklo ir dekoltė srities;
 • Po 45 min. nuplausime veido kaukes;
 • Veido odą atgaivinsime kremais „Beta Gel“, „Herb and Mineral Spray plus“, „Biogen C Creme Plus“;
 • Kad antakiai atrodytų išraiškingiau panaudosime Fine Line arba Eye Tone kosmetiką.

Pojūčiai procedūros metu:

 • Niežėjimas;
 • Fermentų kaukė priglunda labai glaudžiai ir pulsuoja. Kai kuriems klientams fermentų terapija gali pasirodyti nemaloni, pavyzdžiui, jie gali mėginti sėstis, jaustis nepatogiai, tačiau jeigu siekiate apčiuopiamų rezultatų ir norite tonizuoti raumenis, reikia daryti tai, kas kartais gali atrodyti ne itin malonu. Tai pasakytina ir apie fermentus – rezultatai gerokai pranoksta nepatogumo jausmą. Jeigu klientui paaiškinsite, kokia naudinga gali būti fermentų terapija, jis išmoks atsipalaiduoti ir užsimerkti.
 • Kaukei labiau spaudžiant veidą, kai kurie klientai gali pajusti klaustrofobijos priepuolį arba pasijusti įkalinti – pakelkite jų galvą ir nuraminkite švelniu balsu. Pamasažuokite spaudimo taškus galvoje, atlikite raminantį pėdų ir rankų masažą.

 

“Enzyme masque” #1 

Sudėtis

“Enzyme Masque” Nr. 1 – tai tai specialių, informaciją perduodančių fermentų mišinys, kuris pagerina odos funkcijas ir sustiprina gilesnes jos struktūras.

Įsivaizduokite, kad oda – tai gamykla. Jeigu gamyklos darbo lygis nėra optimalus, galutinis rezultatas nebus geriausios kokybės. Kaip ir gamykla, oda turi gerai, kad paviršiuje matomas odos sluoksnis būtų geriausios kokybės.

Fermentų terapija užtikrina optimalią odos funkciją.

Veikimas

 • Hidrolizuoja susikaupusias negyvas perteklines ląsteles, paverdamas jas silpna rūgštimi ir išplaudamas iš odos.
 • Atvirkštinio osmoso metu išvalomos ląstelės viduje ir aplink ją esančios ląstelinės nuosėdos, įskaitant toksinus, oksiduotas atliekas ir laisvuosius radikalus.
 • Stangrina odą.
 • Stimuliuoja amino rūgščių proliną, gliciną ir liziną sudaryti kolageną.
 • Sukuria plazmos efektą kraujo ir limfos cirkuliacijai ir taip padidina aprūpinimą deguonimi, pagerina ląstelių metabolizmą ir imunines funkcijas.

“Enzyme masque” Nr.2 (raumenų stimuliatorius)

Šis produktas stimuliuoja motorinius veido valdymo taškus šoninių, horizontalių ir vertikalių raumenų pradžioje ir gale, sukeldama pojūčius poodiniuose audiniuose, kurie veikia gilesnius silpnus veido raumenis, sistemingai tonizuojant poodinę sritį. Procedūra gali traumuoti klientą, nes visos procedūros metu veido raumenys susitraukinėja. Dėl cheminio poveikio raumenys pulsuoja, atlikdami pasyvius judesius. Pagyvenusiems ar vyresnio amžiaus žmonėms, kurių veidas r kaklas vienodai nukarę visose srityse geriausių rezultatų pasiekiama pirmojo apsilankymo metu visą veidą ir kaklą tepant “Enzyme Masque” Nr. 1 ir apsilankius antrą kartą – “Enzyme Masque” Nr. 2 ir Nr. 3. taip du ar tris męnesius visą laiką turi būti kaitaliojamos “Enzyme Masque” Nr. 1 ir “Enzyme Masque” Nr. 2 ir 3. Vėliau kiekvieną savaitę namuose turi būti naudojami “Danne maintenance enzyme” produktai (kaukė Nr. 1) ir “Foamy Lift” – taip galima išlaikyti patemptą ir stangrią odą, kol vėl neprasidės senėjimo ciklas ir “Enzyme Masque” Nr.2 ir Nr. 3 reikės naudoti kas dvi savaites. Brandaus amžiaus žmonėms tau bus nuolatinis ciklas kaip profilaktinė priemonė prieš senėjimą.

Aktyvi “Enzyme Masque” Nr. 2 sudėtis

 • Simuliuoja raumenis, stangrina odą ir stiprina audinius.
 • Gera tinka kovojant su vidiniu / biologiniu ir išoriniu senėjimu, rožine, kraujagyslių ir imunines sistemos sutrikimais ir siekiant paveikti uždegimo susilpnintą odą.

Registruokitės telefonu  +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.