Japoniškas terapinis veido masažas Kobido

Japoniškas terapinis veido masažas Kobido

Japoniškas terapinis veido masažas tai išmintingas tradicinės japonų medicinos koncepcijų ir skirtingų manualinės terapijos technikų derinys. Masažo pažangi metodika apima technikas, kurių pagrindas yra pirštų judesiai ir darbas rankomis. Kobido masažas veiksmingas esant sausos, suglebusios, riebios odos, bėrimo problemoms spręsti, raukšlių korekcijai bei papilkėjusiai veido odai.

Japoniško Kobido terapinio veido masažo poveikis:

  1. Sumažina odos glebumą ir raukšlių ryškumą (sustiprina ir tonizuoja veido raumenis).
  2. Maksimaliai padidina odos skaistumą (gerina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą, suteikia švytinčią ir sveikesnę išvaizdą).
  3. Išvalo toksinus ir nešvarumus (masažo metu padidėjus odos temperatūrai suaktyvinama limfos sistema, dėl ko iš odos ląstelių pašalinamos bakterijos ir toksinai).
  4. Normalizuoja odos drėgmės balansą (masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę).
  5. Atpalaiduoja raumenų įtampą (į atpalaiduotus raumenų audinus priplūsta daugiau šviežio kraujo, dėl ko pagerinama ląstelėse kraujotaka ir suaktyvinama regeneracija).

Neatliekamas kobido veido masažas jei klientas: karščiuoja, serga užkrečiama liga, neseniai patyrė operaciją (ypač kaklo ir veido srities), turi odos uždegimų, bei uždegiminų bėrimų.

Rekomenduojamas masažų kursas: 7 procedūros per 4-5 savaites. Palaikomoji procedūra vieną kartą į dvi savaites.

Procedūros eiga: demakiažas + pilingas + masažas+alginatinė kaukė + poilsis prie arbatos.