Jauninanti veido procedūra, su LPG Cellu M6 alliance aparatu

ENDERMOLOGINIS STANGRINIMAS (ENDERMOLIFTING) – veido odai jaunatvišką spindesį ir stangrumą dovanojanti procedūra. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje naudojamas būdas, kuris, kaip rodo moksliniai tyrimai, užtikrina, kad po procedūrų, atliekamų aparatu „LPG Cellu M6 alliance“, net 80 % suaktyvės natūrali hialurono rūgšties ir elastino sintezė. Prietaiso galvutės ir specialisto atliekami judesiai suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus.

PAŽINKITE SAVO ODĄLPG-procedura-veidui-1

Jungiamojo audinio ląstelės fibroblastai yra atsakingi už pagrindinių dermio blokų kūrimą, suteikiant odai tankumo, švelnumo ir spindesio. Kolagenas skirtas išsaugojimui ir tvirtumui, elastinas – už elastingumą ir hialurono rūgštis skirta apimčiai ir hidratacijai.

  • Hialurono rūgštys: +80% oda iš vidaus hidratuojama;
  • Elastinas: +46% oda yra lankstesnė ir geriau apsaugota;
  • Raukšlių išlyginimas:  +21% odos tankis yra pakeltas nuo viršaus: raukšlės paviršius atnaujintas ir mažiau pastebimas;
  • Tvirtumas: +23% kolageno pasiskirstymas lėtėja ir naujo kolageno gamyba pagreitėja;
  • Odos tonas: fermentai „kovodami“ su teršalų kiekiu odoje dvigubėja, kad pašalintų blogąjį kolageną.

“Po procedūros jaučiausi atsipalaidavusi, o mano veidas atrodė atsigavęs ir atjaunėjęs. Iškart po pirmos procedūros jau galėjau matyti pirmus rezultatus veidrodyje. Mano oda tapo minkštesnė ir putlesnė bei atrodo sveikiau.” Sarah, 34 metų.


LPG-procedura-veidui-2Endermolift patirtis jūsų odai jaunystės atstatymas!

Įvertinkite odos poreikį. Jūsų LPG ekspertas atliks pradinį jūsų odos vertinimą naudodamas LPG įvertinimo metodą išvystytą Dermatologijos skyriuje universitetinėje ligoninėje Besancon (Prancūzijoje).

Išvystykite savo gydymo programą. Jūsų ekspertas nustatys tinkamas procedūras jūsų Endermolift programai ir pradės taikyti dviejų rūšių  gydymą per savaitę: spindesio aktyvinimą, odos sutvirtinimą, raukšlelių sumažinimą, pabrinkimo ir tamsių vietų intensyvumo mažinimą, dviguba smakro mažinimą ir panašiai.

Panaudokite savo ENDERMOLIFT komplektą. Šis mažas komplektas turi savyje tenkinančius jūsų asmeninius poreikius, kad garantuotų higieną ir gydymo efektyvumą.

Jūsų gydymo įvertinimas. Jūsų LPG ekspertas panaudos ERGOLIFT  galvutę, kad suaktyvinti stimuliaciją, atliks 30-ties minučių stimuliavimo procedūrą, kuri atgaivins natūralius jaunėjimo procesus.

Pabaiga su LPG SOINS technika. Minimalizuokite savo odos senėjimo procesus, siekdami jūsų norimų rezultatų su savo LPG gydymo programa namie.

NAUJA ENDERMOLIFT antisenėjimo procedūra taip pat atliekama ir vyrams

Ši procedūra ypač vertinama vyrų, Endermolift yra puikiai pritaikytas prie specialių poreikių reikalaujančios odos.
Greita ir efektyvu, nes gydymo metu jums nereikia net nusirengti.

Gydymas skirtas:

  • Antakių suraukimo linijos mažinimui;
  • Šypsenos (džiaugsmo) raukšlių mažinimui;
  • Sumažina paburkimą ir tamsias vietas po akimis;
  • Padidina tvirtumą aplink veidą;
  • Sumažina dvigubą smakrą.

Tai natūralus gydymas, kuris gali būti naudojamas daug kartų! Greita ir efektyvu, Endermolift gydymą lengva pritaikyti prie gyvenimo stiliaus.

Registruokitės telefonu  +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.

LPG-viso-kuno-baneris