Ultragarsinis giluminis veido valymas

Siūlome pažangų veido valymą ultragarsu. Tai procedūra nuo kurios prasideda taisyklinga veido odos priežiūra. Tai pirmoji pagalba pavargusiai veido odai – kruopšti šveitimo procedūra.

Mūsų oda nuolat atsinaujina – senas, nebegyvas jos ląsteles keičia kitos. Tačiau šiam procesui sulėtėjus, odos paviršiuje ima kauptis negyvų ląstelių sluoksnis, ji praranda spalvą ir spindesį.

Ultragarsinis veido valymas – tai gilus porų išvalymas taikant ultragarso bangas, nespaudžiant odos mechaniniu būdu.

Ultragarso sukeltos bangos audiniuose ir ląstelėse atlieka mikromasažą.  Oda apsivalo nuo suragėjusių ląstelių, iš prakaito ir riebalinių liaukų išplaunami irimo produktai: purvas, riebalai, komedonai (juodi taškeliai), susitraukia poros, išsilygina odos reljefas, padidėja odos ir kraujagyslių sienelių pralaidumas, pagerėja kraujotaka ir ląstelių hidratacija, o tai reiškia, kad jūsų naudojama gydomoji ar kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs. Oda po procedūros tampa švari, skaisti ir neparaudusi. Ultragarsinio veido valymo procedūra visiškai neskausminga.

Svarbiausias tikslas –su ultragarso aparatu išvalyti odą, atliekant raginio sluoksnio pilingą:

  • Pašalinti mirusias ląsteles. Mechaninio poveikio ultragasu metu, sukeliama mikro vibracija tarpląsteliniame lygmenyje.
  • Giliai išvalyti nuo sebumo pertekliaus, toksinininių medžiagų. Vyksta cheminis poveikis – apykaitos produktų atidavimas ląsteliniame lygmenyje.
  • Atlaisvindama epidermį, pagreitinti ląstelių aktyvumą. Dėl ultragarso terminio poveikio, odos temperatūra pakyla vienu ar dviem laipsniais, dėl to pagreitėja mainų reakcijos ląsteliniame lygmenyje, mikrocirkuliacija bei 13% padidėja medžiagų apykaitos procesai audinyje.

UltragarsinisGiluminisVeidoValymasUltragarsinis valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Saugus, bet kartu, gilus ir veiksmingas odos valymas.

Veido valymas ultragarsu rekomenduojamas

Kartą per mėnesį atlikę veido šveitimo procedūrą ne tik grąžinsite odai švelnumą, bet ir paruošite ją kitiems odos priežiūros etapams: nušveitus odą, kur kas geriau pasisavinamos odos priežiūros priemonės, pavyzdžiui, drėkinamasis kremas ar serumas.
Ultragarsinį valymą galima taikyti veido, kaklo, krūtinės, nugaros sritims. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Puikiai tinka ir labai jautriai odai. Metodas gali būti taikomas atskirai arba derinant su kitomis estetinėmis procedūromis.

Šveitiklio galia:

* detoksikuoja, gerina limfos drenažą, mažina patinimus
* gerina mikrocirkuliaciją odoje, paodyje
* gerina veikiamos srities raumenų tonusą
* skatina kolageno ir elastino gamybą, didina odos elastingumą,
* mažina spuogų formavimąsį, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą
* mažina raukšles, mažina veido raumenų spazmus
* gerina epitelizaciją
* skaistina odą, gerina jos atspalvį
* prevencija rožinei (rosacea)
* rebilituoja odą po cheminio pilingo procedųros
* gerina odos būklę po plastinės chirurgijos procedūrų
* gerina veido tonusą, veikia veido tonusą,
* gerina aktyvių medžiagų skvarbumą
* žadina odos gyvybingumą

Procedūros su ultragarso aparatu eiga:

1. Demakiažas;
2. Brinkinamoji kaukė;
3. Ultragarsinis- giluminis valymas;
4. Pagal pageidavimą atsargus mechaninis valymas;
5. Veido odos dezinfekavimas;
6. Veido odą drėkinanti ir raminanti kaukė;
7. Dieninis kremas pagal odos tipą.

Procedūra netaikoma

Esant bendram infekciniam susirgimui, netinka umiai acne stadijoje ar atviriems, uždegiminiams odos bėrimams, sergant sunkiai psichoneuroze, turint polinkį į kraujavimą, širdies ligos, hypertenzija, išeminė širdies liga, aterosklerozė, piktybiniai navikai, nėštumas, tromboflebitas, venų varikozė,, bronchektazė, aktyvi plaučių tuberkuliozė, cukrinis diabetas (ūmi forma).

Registruokitės telefonu  +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.