SVORIO METIMAS SU BTL VANQUISH ME 

Svorio metimas dar niekada nebuvo toks lengvas - kartu su vieninteliu Lietuvoje BTL Vanquish me aparatu. Itin didelis plotas veikiamas radijo dažnio bangų iš karto vos per keletą kartų leidžia pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Kaip veikia BTL Vanquish me?

Šis aparatas veikia itin skvarbiomis radiodažnio bangomis. Radiodažnio bangos skverbiasi net iki 4 cm sluoksnį kuriame šilumos pagalba skaido susijungusias, deformavusias ar sukietėjusias riebalų ląsteles. O šios "susmulkintos" patenka į mūsų kraujotaką ir skysčių ar masažo pagalba pašalinamos iš organizmo. Pasidomėjus sužinosite kad nemažai SPA, grožio centrų ar plastikos klinikų naudoja radiodažnio aparatus (mes taip pat naudojame Exilis Ultra 360), tačiau Vanquish me išskirtinis savo dydžiu ir galimybe veikti vienu metu itin dideli plotą, kas aktualu su dideliais pilvais kovojantiems žmonėms.

Ką daro BTL Vanquish me?

Tai yra neinvazinė, beskausmė procedūra. BTL Vanquish me aparato skleidžiamos radijo dažnio bangos veikia vienu metu net iki 4cm gylyje. Radijo dažnio bangos veikdamos ląsteles, jas sujudinda. Nuo atsiradusio judesio, ląstelės ima trintis ir natūraliai pakyla temperatūra. Taip deformuotos riebalų  ląstelės, žinomos, kaip celiulitas ar sunkiai dietų ir mankštų paveikiamos riebalinės sankaupos, ima minkštėti ir skaidytis. Suskaidytos iki itin mažo dydžio, šios natūraliai gali pateki į kraujotaką ir kartu su natūraliais procesais pašalinamos iš organizmo, todėl poveikis ilgalaikis.

Kiek reikia procedūrų, kad pasiekti rezultatų?

Rezultatai yra visiškai individualus dalykas. Viskas priklauso, nuo problemos dydžio, įsisenėjimo, paties paciento organizmo ir užsibrėžtų tikslų. Tačiau rezultatai pradeda jaustis net po pirmojo karto iki 3 cm. Procedūrų kursas 4-6 procedūros, o rezultatas kinta dar iki 3 mėnesių po paskutinės procedūros, kol organizmas pašalina suskaidytas riebalų ląsteles.

Kam skirtas BTL Vanquish me procedūros?

Šis apartas gali būti naudojamas nuo 18 metų tiek vyrams tiek moterims. Rekomenduojamas turintiems 30 KMI (kūno masės indeksą).

Aparato poveikis: 

  • Pilvo ir šlaunų riebalų skaidymas
  • Celiulito naikinimas
  • Kūno stangrinimas ir formavimas
  • Odos ir riebalų pertekliaus naikinimas

 

Nerekomenduojama atlikti:

  • Nėštumo ir žindymo laikotarpiu;
  • Jei sergate diabetu;
  • Turint širdies ritmo sutrikimus ar sunkią širdies ligą ar stimuliatorių;
  • Turint metalinių implantų;
  • Esant nudegimams ar kitiems odos pažeidimams tose vietose, kurias norite gydyti;
  • Karščiuojant.

Kaip vyksta procedūra?

Svorio metimas su šiuo aparatu yra visiškai saugus ir atliekamas tik specialistų. Neinvazinis, neskausmingas, nereikalaujantis išankstinio pasiruošimo ir neturintis jokio gijimo proceso. Vienu metu yra gydoma viena sritis - šlaunys arba pilvas ir tai trunka 1 valandą. Pati procedūra atliekama jums patogiai įsitaisius ant terapinio stalo, o procedūros metu jaučiama tik šiluma.

Rezultatai

Net ir geriausias pristatymas yra bevertis, be pasiektų rezultatų pavyzdžių. Pasaulyje ši technologija gana plačiai naudojama ir labai mėgstama pasaulinio garso įžymybių. Tai yra vienintelis aparatas pasaulyje galintis veikti tokį plotą vienu metu ir vienintelis aparatas Lieruvoje. Todėl džiaugiamės, kad galime dalintis, savo laimingų klienčių ir klientų pasiektais rezultatais.

Visais gydymo atvejais, teikiama asmeninė konsultacija įvertinant esamą situaciją ir poreikius bei parenkant ir pritaikant patį efektyviausią gydymą. Todėl jei kyla klausimų, lauksime Jūsų svečiuose ir padėsime spręsti jūsų problemas!

KAINA: 1 kartas (pilvas ir šonai) 120€ ; šlaunys (vidinė ir išorinė pusė) 140€