LPG veido ir kūno procedūros2019-10-02T09:48:39+02:00

Project Description

LPG procedūros

KONTAKTAI

LPG procedūros

KONTAKTAI

LPG procedūros veidui ir kūnui pažangiu LPG Cellu M6 alliance aparatu

LPG figūrą modeliuojantis masažas – tai tikras išsigelbėjimas šiuolaikinei skubančiai moteriai. Masažas atliekamas vieninteliu Lietuvoje pažangiausiu, naujausiu ir analogų neturinčiu LPG Cellu M6 alliance aparatu, kurį šiuo metu turi tik „Daivos grožio namai“ Klaipėdoje. Kas tai? LPG Cellu M6 alliance aparatas – tai patobulintas LPG mechaninis stimuliatorius, kurį vietoje dvejų besisisukančių volelių nuo šiol sudaro volelis ir lopetėlė. Dėl šios patentuotos technologijos masažas atliekamas stipriau ir greičiau, tačiau pojūčiai daug malonesni, nei procedūrą atliekant senuoju aparatu. LPG Cellu M6 alliance – tai 30 metų darytų tyrimų ir mokslinių paieškų rezultatas, šių metų revoliucija LPG istorijoje!

Grožis veikia netgi tuos, kurie jo nepastebi.

Jean Cocteau

Ko tikėtis? Ši moksliniais tyrimais pagrįsta procedūra: gali atstoti riebalų nusiurbimo plastinę operaciją, padeda numesti svorio, sustangrina odą net geriau nei sportuojant, skatina odos regeneracijos procesus, lygina randus ir strijas, jaunina odą. Figūrą modeliuojantis masažas su LPG Cellu M6 alliance aparatu padeda kovoti su dauguma kūno odos problemų. Jo metu oda yra stangrinima, skaidomi vidiniai riebalai, naikinamas celiulitas, atkuriama su amžiumi mažėjančių odos medžiagų: kolageno, elastano ir hialurono rūgšties gamyba. Jau po 3 masažų talija sumažėja 3,4 cm, celiulitas – 67%, odos stangrumas padidėja 71%. Po 12 kartų talija sumažėja 5,2cm, celiulitas – 99%, odos stangrumas padidėja 82%. Kitų probleminių kūno vietų: sėdmenų, šlaunų, pilvo apimtys gali sumažėti iki 10 cm. Baigus visą procedūrų kursą (12 procedūrų) kūno apimtys gali sumažėti vienu ar dviem rūbų dydžiais. LPG užpatentuotų technologijų veiksmingumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų ir yra pripažintas visame pasaulyje.

Kaip tai veikia? Figūrą modeliuojantis masažas – tai 100 proc. natūrali, saugi, neinvazinė, neskausminga procedūra. Skirtingu greičiu ir įvairiomis kryptimis besisukantys LPG Cellu M6 alliance aparato mechanizmai – volelis ir lopetėlė – veikiant intensyviam siurbimui, efektingai, ir svarbiausia – švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius, aktyvina kraujotaką, šalina toksinus, skatina limfos nutekėjimą ir odos stangrumą bei jaunatvę garanuojančių medžiagų: kolageno, elastano ir hialurono rūgšties gamybą. Kviečiame išbandyti naująjį LPG Cellu M6 alliance ir įsitikinti jo veiksmingumu!

Registruokitės telefonu +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.

Registruokitės procedūrai +370610 88555

KONTAKTAI