From the Blog

 “Direct Delivery Vitamin C“ serumas yra labai svarbus gydant surandėjusią, pigmentacijos, senėjimo ir aplinkos pažeistą odą.

Prieš operacijas vitaminas C padeda išlaikyti sveikas kolageno skaidulas. Po operacijos skatinamas ląstelių augimas, gijimas ir absorbcija, slopinamas laisvųjų radikalų susidarymas. Tai greitina gijimą ir skatina geresnę ląstelių struktūrų organizaciją bei mažina komplikacijų skaičių.

Šis itin veiksmingas serumas gali būti naudojamas bet kuriuo metu su visais „Dannė“ produktais. „Direct Delivery Vitamin C“ ne tik padeda kovoti su senėjimu ir yra puikus antioksidantas – serumas mažina pigmentaciją ir veiksmingai gydo senatvines dėmes ir melazmą. Šis serumas turi būti naudojamas kartu su „Melanoplex“ hiperpigmentaciją mažinančiais produktais. „Direct Delivery Vitamin C“ serumą reikia tepti ant švarios odos prieš naudojant „Dannė“ aliejus, losjonus ir kremus. Stimuliuodamas aminorūgštis fibroblastuose unikalios sudėties „Direct Delivery Vitamin C“ skatina naujo kolageno gamybą odoje.

Naudojimas

Naudoti ant sausos, nuvalytos odos. Užtepkite kelis lašus tose srityse, kur aiškiai matyti senėjimo pėdsakai arba kitose gydomose srityse.

Unikalios savybės ir teikiama nauda

Sprendimas, padedantis užkirsti kelią biologiniam ir aplinkos sukeltam senėjimui ir panaikinti jo pėdsakus.vitaminasc_vidaus_foto

 „Direct Delivery Vitamin C“ serumas tiesiogiai veikia odos fibroblastus. Fibroblasta’! yra panašūs į mažutėles gamyklas, kuriose gaminamas naujas kolagenas. Kolageno skaidulos – tai ilgos, j virves panašios grandinės, suteikiančios odai tvirtumo. Senstant grandinės nukąra ir plyšta. Jeigu ląstelėse pagaminama mažai kolageno, oda tampa apdribusi ir nukąra. Amino rūgštys lizinas, prolinas ir glicinas taip pat dalyvauja kolageno gamybos procese. įsivaizduokite, kad šios rūgštys tai savotiški fibroblastų kolageno gamyklos darbininkai! O gamyklos direktorius yra vitaminas C, kuris priverčia amino rūgštis dirbti ir gaminti daug kolageno. Senstančiai, randuotai ar saulės pažeistai odai ląstelių dauginimasis ir kolageno gamyba yra labai svarbūs.

Mūsų produktas tiesiogiai veikia fibroblastus ir maksimaliai padidina kolageno gamybą, stimuliuodamas mūsų pačių kolageną tose odos srityse, kur jo trūksta.

 • Be to, vitaminas C skaido laisvuosius radikalus ir gali padėti antioksidantui vitaminui E apsaugoti fibroblastus nuo sunaikinimo.
 • Stabili sudėtis užtikrina didžiausią galią ir veiksmingumą.
 • Pagerina odos struktūrą ir stangrumą, padeda sumažinti matomus senėjimo pėdsakus.
 • Būtinas gydant pigmentaciją arba polinkį j ją. Sudėtyje yra magnio askorbilo fosfato, kuris, kaip ¡rodyta, šviesina ir skaistina audinius bei slopina melanino gamybą.
 • Sudėtyje yra pantenolio, kuris stimuliuoja ląsteles ir padeda atstatyti audinius.
 • Kad preparatas būtų veiksmingas, turi būti taikoma gera pateikimo sistema ir pirminė medžiaga.
 • Geri, stabilūs serumai su vitaminu C nėra pigūs! Pasidomėkite pigesniais analogais rinkoje, nes gali būti, jog juose nėra visų būtinų komponentų, norint, kad jie nesugestų ilgiau nei tris dienas.

Stabili ir nestabili medžiaga

 Stipriausiai veikiantis vitaminas – tai paprasčiausia askorbo rūgštis, gaunama iš įvairių šaltinių. Vis dėlto paprasta askorbo rūgštis organizme labai greitai denatūruojasi, todėl visada turite rekomenduoti klientams ryte kartu su maistu suvartoti ne mažiau kaip 1000 mg vitamino C (jeigu jų organizmas šią medžiagą toleruoja). Tačiau odos priežiūrai skirtuose produktuose paprasta askorbo rūgštis lieka aktyvi vos kelias dienas, nebent ji bus stabilizuota.vitaminasc_vidaus_foto1

Chemijoje žodis nestabilus nereiškia, kad komponentas yra blogas. Tai reiškia, kad tam tikras komponentas gali nesiskaidyti tam tikruose lygmenyse arba esant tam tikrai koncentracijai. Vadinasi cheminė medžiaga nesimaišo su vandeniu. Be to, tai reiškia, kad nepatvarus komponentas labai greitai denatūruojasi ir praranda dalį savo galios kaskart esant sąlyčiui su oru ar deguonimi.

Skirtingai nuo serumų, kremuose gali būti daugiau vitamino C, nes kreme esantys lipidai veikia kaip apsauginis sluoksnis. Keliuose „Dannė“ transderminiuose kremuose visuomet buvo daug vitamino C, kurį oda įsisavina per kelias valandas.

„Dannė” vitamino C terapijos programai jau daugiau kaip 35 metai. Mūsų nuomone, pirmieji „Dannė“ tyrėjai buvo tikri šios srities pionieriai kartu su Linusu Paulingu ir Nobelio premijos laureatu bei JAV mokslo guru dr. R. F. Cathcartu. Tačiau jau „Grėjaus anatomijoje“, 75 metų senumo anatomijos vadovėlyje, aiškiai apibrėžiama vitamino C svarba žmogaus audinių kolageno gamybai. Nors produktai su vitaminu C pastaruoju metu tapo labai populiarūs, „Dannė“ specialistai apie jo naudą žinojo jau trisdešimt metų.

Klientai jums gali užduoti įvairių klausimų apie vitaminą C. Pavyzdžiui, ar jis stabilizuotas, ar ne? Dėl šio vitamino yra daug įvairių nuomonių ir teiginių. Čia pateikiami tikri cheminiai faktai:

 • L askorbo rūgštis – ji nėra koks nors ypatingas komponentas, kaip kartais teigiama.
 • Priešais visų askorbo rūgščių pavadinimus rašoma raidelė L. Ji reiškia „levo“ – taiyra j kairę pasisukusios cheminės medžiagos. Kitos medžiagos yra „dextro“ ir žymimos raide D priešais cheminės medžiagos pavadinimą.
 • Stipriausiai veikiantis vitaminas – tai paprasčiausia askorbo rūgštis, gaunama iš įvairių šaltinių. Vis dėlto paprasta askorbo rūgštis organizme labai greitai denatūruojasi, todėl turite rekomenduoti klientams ryte kartu su maistu suvartoti ne mažiau kaip 1000 mg vitamino C (jeigu jų organizmas šią medžiagą toleruoja). Tačiau odos priežiūrai skirtuose produktuose paprasta askorbo rūgštis gali likti aktyvi vos kelias dienas, nebent bus stabilizuota.
 • Stabilūs vitaminai C nėra tokie stiprūs kaip paprasta askorbo rūgštis, bet taip greitai nesidenatūruoja. Tai yra:
 • Kalcio askorbatas;
 • Magnio askorbilo fosfatas;
 • Askorbilo palmitatas.vitaminasc_vidaus_foto2

Mes visuomet naudojome visus tris ir dažnai juos deriname su stipresne gryna askorbo rūgštimi, kad mūsų kremai ir serumai veiktų kuo stipriau. Be to, gamindami produktus su vitaminu C visada naudojame kalcio jonų procesą, kuris aplink vitamino C derinius sukuria cheminę „sieną“, todėl vitaminai ilgiau nei įprastai išlieka aktyvūs.

„Direct Delivery Vitamin C“ serumą reikia sunaudoti per aštuonias-dvylika savaičių nuo buteliuko atidarymo. Po kelių savaičių jis pradės gelsti. Tai nereiškia, kad produktas prarado savo jėgą – jis vis dar pakankamai aktyvus. Tačiau savaitėms einant serumo galia silps. Tapęs tamsiai geltonas ar rudas, jis bus visiškai neveiksmingas. Nusprendėme nedažyti savo vitamino C serumo ir nemaskuoti denatūracijos proceso, nes manome, kad turime savo klientams pasakyti tiesą apie vitaminą C.

Didelę ATKŪRIMO dalį sudaro gebėjimas iš anksto užkirsti kelią gyvų odos ląstelių pažeidimui. Šio serumo esmė – vitamino C galios. Jis suteikia papildomą postūmį ten, kur kolageno skaidulos yra akivaizdžiai neveiklios, kaip antai aplink akis, burną ir kaklo srityje. Nors vitamino C savybės tyrinėjamos jau daugiau kaip 30 metų, šiandien, mūsų nuomone, „Direct Delivery Vitamin C“ yra veiksmingiausias tiesiogiai veikiantis vitamino C serumas.

Ląstelėms energiją teikia su transderminiais kremais patenkanti ląstelių statybinė medžiaga, baltymai, ir amino rūgštys. Tačiau kofermentai ir vitaminai taip pat yra gyvybiškai svarbūs ląstelių dauginimosi veiklai. Senstančioje arba saulės pažeistoje odoje askorbo rūgščių (vitamino C) kompleksas atlieka vieną svarbiausių vaidmenų kolageno gamybos procese.