Veido pilingas REUZ DE MER

Reuz de Mer kas tai?

Šis natūralus biocheminis pilingas buvo sukurtas kaip alternatyva cheminiams pilingams. Šis preparatas pagamintas iš braziliškų žolių, Raudonosios jūros koralų ir Negyvosios jūros druskos. Dėl ypatingo augalinių ingredientų apdirbimo (itin greitas užšaldymas ir išdžiovinimas) sustiprėja jų biostimuliacinės savybės, o pats preparatas nesugenda net ir nenaudojant konservantų. Pilingo Reuz de Mer sudėtyje yra mineralai, augaliniai proteinai, vitaminai E, C, betakarotinas, mikroelemtai, chlorofilinas ir augalinės rūgštys.

Ką daro šis pilingas?

Braziliškos žolės suteikia regeneruojantį efektą, susmulkinti koralai veikia kaip mikrodermabrazija, druskos dehidratuoja raginį odos sluoksnį išprovokuojant jo atsiskyrimą. Be to, sudėtyje esantys ingredientai turi antiseptinių savybių, sutraukia poodines kraujosrūvas, stiprina kapiliarus, suvienodina kraujo tekėjimą jais.

Kam skirta ši procedūra?

Ši procedūra skirta visiems besirūpinantiems savo veido oda. Pilingas Reuz de Mer veikia efektyviai, leidžia pasiekti greitą rezultatą be odos traumavimo, todėl yra nepavojingas. Tinka tiek vyrams, tiek moterims, amžius neribojamas. Procedūra pagerina odos laidumą ir, tokiu būdu, ženkliai sustiprina vedamos programos efektyvumą.

Pilingo poveikis:

  • Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus
  • Stimuliuoja odos metabolizmą, kraujo cirkuliaciją bei limfinę sistemą
  • Skatina ląstelių regeneraciją
  • Sutraukia poodines kraujosrūvas
  • Stiprina kapiliarus ir suvienodina kraujo tekėjimą jais

Trukmė: 30 min. Kaina: 45-60 €