Apie mus

Apie mus2019-09-11T14:28:51+02:00

Daivos grožio namai

Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.

Maloniai Jūsų laukiame jaukiuose ir elegantiškuose Daivos grožio namuose. Mus rasite patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, adresu:

Šaulių g.  40-1, Klaipėda.  

Atvykus į saloną Jus pasitiks kvalifikuotas ir profesionalus, savo darbą mylintis ir jaunatviškumu trykštantis kolektyvas. Grožio namų profesionalai leis nusimesti visus dienos rūpesčius ir padės atsipalaiduoti bei leis pasijusti ne tik gražesnėmis (-iais), bet ir sveikesnėmis (-iais).  Kiekvieną, pas mus atvykusį klientą, apgaubiame išskirtiniu dėmesiu ir rūpesčiu.

Mūsų salone teikiamos, tik pačios profesionaliausios paslaugos. Mums labai svarbu gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir nuolatos plėsti jų sąrašą. Daivos Butkuvienės grožio namų komanda nuolatos gilina savo žinias bei tobulina savo sugebėjimus įvairiuose mokymuose, seminaruose ir seka pasaulines tendencijas.

Mes dirbame, tik su profesionaliomis, visame pasaulyje žinomomis kosmetikos linijomis: Laboratoires Filorga, SOTHYS, Allergan, Christina, Meder Beauty Science, Mesoestetic, Restylane, DERMA CEUTIC, Danné Montague-King. Procedūros atliekamos, tik su aukštos kokybės priemonėmis, įrankiais ir brangiais, inovatyviais, žinomų gamintojų medicininiais aparatais.

Grožio namuose procedūrą išsirinks tiek moterys, tiek ir vyrai, nes pas mus platus, nuolat atnaujinamas, paslaugų pasirinkimo spektras. Galime pasiūlyti kūno linijas formuojančius ir liekninančius LPG masažus, įvairias odą stangrinančias kūno procedūras, veido valymus (rūgštiniai pilingai, deimantinė mikrodermabrazija, ultragarsiniai giluminiai veido valymai), mezoterapiją veidui ir kūnui, masažus, ultragarso terapiją, biorevitalizaciją ir daugelį kitų procedūrų. Prireikus, salone dirbantys profesionalai, parinks Jums reikiamą procedūrą ir pasiūlys Jums tinkamiausias kosmetikos priemones.

Mums labai svarbu, kaip jaučiasi klientas, tad jeigu atvyktumėte, net ir blogiausios nuotaikos po procedūrų visas neigiamas emocijas pamiršite ir išeisite pailsėję. Rūpinkitės savimi, atsipalaiduokite, skirkite laiko sau, puodeliui gardžios arbatos ar kavos bei pasirinktai procedūrai. Valandėlė grožio terapijos kartais gali atstoti pačias tikriausias atostogas.

Kviečiame apsilankyti jaukioje ir elegantiškoje grožio oazėje – Daivos grožio namuose.

Procedūroms registruokitės telefonu  +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia.

Mūsų komanda

Profesionalios, nuolat besitobulinančios ir rūpestingos – mūsų kolektyvo narės. Rūpinamės, kad kiekviena akimirka, praleista Daivos grožio namuose taptų įsimintina.

DAIVA BUTKUVIENĖ

DERMATOKOSMETOLOGĖ

Estetinės medicinos procedūrų mokėsi ir tobulinosi pas lietuvių, rusų, ukrainos, ispanų, vokiečių gydytojus.

Kasmet tobulinasi įvairiose mokslinėse ir praktinėse konferencijose, seminaruose.

Stažuotės ir mokymosi kursai Maskvoje (Rusija), Minske (Baltarusija), Sankt-Peterburge  (Rusija), Rygoje (Latvija), Paryžiuje (Prancūzija), (Italija).

Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos narė.

Estetinės ir medicininės mezoterapijos narė.

Specializacija

Estetinės medicinos ir dermatokosmetologijos specialistė

1990 m. baigė Medicinos  mokyklą, med. seselės diplomas

2007 m. baigė Klaipėdos Sveikatos fakultetą. Suteiktas bendrosios praktikos slaugos profesinio bakalauro kavlifikacinis laipsnis ir bendrosios slaugos praktikos licenzija.

2010 m. baigė Universite Victor Segalen Bordeaux2, estetinės mezoterapijos pagrindinį kursą.

2013 m. baigė Femina bona kosmetologų mokyklą, įgijo kosmetikės laipsnį.

2016 m. kėlė kvalifikaciją: kompleksinis odos atjauninimas naudojant šiuolaikiškas tehnologijas, Tarptautinėje  kosmetologų ir estetinės medicinos specialistų mokykloje (Maskva).

AKTUALU

Deimantinė mikrodermabrazija

Dirbame su JAV ir Izraelio kompanijos „ Viora“ estetinės medicinos aparatūra. „ Viora“ yra pasaulinės rinkos lyderė, gaminanti technologiškai pažangią grožio terapijos aparatūrą gydytojams bei estetinės medicinos klinikoms.

Mezoterapija

Medicininė gydimo technika, kurios metu į problemines veido ar kūno zonos odą (į giliuosius jos sluoksnius) mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, kurių dėka suaktyvėja elastino ir kologeno gamyba, oda tvirtėja ir stangrėja.

Registruokitės procedūrai: +370 610 88555

KONTAKTAI