Deimantinė mikrodermabrazija

Dirbame su JAV ir Izraelio kompanijos „ Viora“ estetinės medicinos aparatūra. „ Viora“ yra pasaulinės rinkos lyderė, gaminanti technologiškai pažangią grožio terapijos aparatūrą gydytojams bei estetinės medicinos klinikoms. Kompanijos specializacija – odos priežiūros sistemų paieškos bei tyrimai. „Viora“ produktus kuria patyrę medicinos įrangos gamintojai glaudžiai bendradarbiaudami su kompanijos konsultacine komanda, kurią sudaro grožio terapijos specialistai, plastikos chirurgai bei dermatologai. „Viora“ grožio terapijos aparatūrą kliniškai išbandė ir aprobavo pasaulinio garso gydytojai bei odos priežiūros specialistai. Naujausių technologijų aparatai „ Pristine“ ( deimantinė mikrodermabrazija ) Mechaninis odos šlifavimas, kuris pagerina odos būklę, atjaunina ir palaiko odos sveikatą. Odos šveitimas deimantais yra saugi, neagresyvi odą atnaujinanti procedūra, kurios metu naudojant dešimties lazeriu apdirbtų deimantinių antgalių rinkinį, oda giliai nušveičiama, pašalinant negyvas odos ląsteles, tuo pačiu stimuliuojnat naujų, sveikų odos ląstelių augimą. Jūsų oda tampa nepriekaištinga ir švytinti.

Odos šlifavimas deimantiniais mikrokristalais – puiki raukšlių profilaktika.

Pašalinus negyvų ląstelių sluoksnį, pagerėja kraujotaka, pagerėja kolageno bei elastino gamyba, oda tampa lygesnė ir skaistesnė, žymiai geriau pasisavina kosmetikos priemones.  

Deimantinė dermabrazija rekomenduojama ne tik raukšlių, bet ir aknės, randų, inkštirų, padidėjusių porų, hiperpigmentacijos gydymui ir daugelio kitų odos problemų sprendimui. Teigiamas poveikis pastebimas jau po pirmos procedūros, aišku, jei yra rimtesnių ir įsisenėjusių odos problemų, rekomenduojamas procedūrų kursas. Procedūrų kiekis priklauso nuo odos būklės.

Teigiamas poveikis pastebimas jau po pirmos procedūros

Precizinė deimantinės dermabrazijos sistema

Pristine – tai novatoriškiausia veido ir kūno odos mikrodermabrazijos sistema. Odos šlifavimui naudojami unikalūs lazeriu apdirbti deimantiniai antgaliai, o negyvos odos ląstelės susiurbiamos steriliu bei reguliuojamu būdu, tuo pačiu stimuliuojama kolageno bei elastino gamyba bei pagerinama kraujo cirkuliacija. Dermatinės dermabrazijos aparatai teikia švarią ir higieniška procedūrą, nes visiškai pašalinamas vienkartinių priemonių, tokių kaip smėlis ar aliuminio oksido kirstalai, panaudojimas. Tokiu būdu buvo išspręstos saugumo problemos, kadangi šios dalelės galėdavo patekti į kvėpavimo sistemą ir sukelti plaučių bei akių ligas. Siekdami jaunatviškos ir spindinčios odos, vyrai ir moterys turi bendrą troškimą: atrodyti kaip įmanoma geriau, nepriklausomai nuo amžiaus. Tradicinės priemonės, pradedant nuo cheminių ir lazerinių metodų, baigiant gydymu medikamentais, tinka ne visiems pacientams. Galbūt dėl to, kad jos nėra patogios, invazinės ar tiesiog per brangios. Tuo tarpu deimantinės dermabrazijos technologija gali nesunkiai Jus priartinti prie svajonės – turėti sveikesnę ir jauniau atrodančią odą. Deimantinė dermabrazija  yra greita ir beveik beskausmė procedūra. Po jos oda mažai arba visai neparausta. Procedūros užtrunka mažiau nei valandą, dėl to jos labai patogiaus daug dirbantiems žmonėms. 

Deimantine dermabrazija galite gydyti:

Naudojant įvairaus šiurkštumo deimantinius antgalius, Pristine išspendžia daugybę estetinių varginančių odos problemų. Ši procedūra puikiai tinka pačiai jautriausiai, taip pat gruoblėtai odai bei sunkiai prieinamoms odos zonoms,  vyrų odai, taip pat gali būti alternatyva kitoms veido valymo procedūroms. Amžiaus ribojimų nėra. Pristine gydo šias problemas:

 • odos pilkumą
 • išsiplėtusias poras
 • plaukelių įaugimą
 • juodus/baltus komedonus, inkštyrus
 • nelygią odos struktūrą ir blizgesį
 • riebią odą
 • suglebusią odą
 • hiperpigmentaciją
 • fotosenėjimą
 • odos kraujo pripludymą
 • saulės poveikio pažeistą odą
 • aknę bei traumų randus
 • plonas raukšleles ir raukšles, “žasies kojeles” raukšles
 • senatvines dėmes

Jūsų oda taps  gaivi, švari ir atjaunėjusi jau po pirmosios procedūros:

 • saugu ir efektyvu veidui ir kūnu
 • jokio skausmo ir laiko gaišimo
 • higieniška ir nesukelianti alergijos procedūra
 • rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros

Ką jaučiame procedūros metu ? Ar procedūra skausminga ? Jokio skausmo. Vienintelis pojūtis – švelnus odos tempimas, procedūra visiškai beskausmė, neagresyvi ir neužimanti daug laiko. Jūs būsite sužavėti komfortiškos bei efektyvios procedūros su Pristine. Kiek laiko reikia trunka procedūra ? Procedūros laikas priklauso nuo gydomų odos zonų bei odos būklės. Veido procedūra vidutiniškai trunka  1 -1,5 val . Kada aš pamatysiu rezultatą ? Rezultatai matomi jau po vienos procedūros, oda tampa gaivi bei švelni. Oda gražėja po kiekvienos procedūros, ypatingi rezultatai pasiekiami po procedūrų kurso (nuo 5 iki 14 procedūrų kas 1-2 savaites).